Wielki Czwartek:
Za zgodzą Arcybiskupa zostaną odprawione dwie Msze Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00 i 20:00.
Próba asysty godz. 19:00 w naszej Bazylice.
Wielki Piątek:
Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18:00.
Próba asysty godz. 17:00 w naszej Bazylice.
Wielka Sobota:
Msza Wigilii Paschalnej o godz. 20:30.
Próba asysty godz. 19:30 w naszej Bazylice.
Zachęcamy także wszystkich chętnych do adoracji przy Ciemnicy i Bożym Grobie, listy znajdują się w zakrystii.
Funkcje na poszczególne uroczystości:
Msza Wieczerzy Pańskiej
godz. 20:00
I czytanie: Kamil Ekiert
II czytanie: Krzysztof Gawlik
Psałterzysta: Kacper Gieroń
Krucyferariusz: Krzysztof Reimann
Turyferariusz: Sebastian Wróbel
Nawikulariusz: Radosław Pawluczuk
Akolitki I: Cyprian Grzywnowicz, Paweł Mirek
Akolitki II: Marek Chmieliński, Filip Czapla
Dzwonki/Kołatki: Paweł Gumułka, Mateusz Ogłaza, Tymoteusz Majos, Michał Urych
Gong i Sygnaturka: Jakub Pawlak, Łukasz Stanecki
Welony: Krzysztof Chrostek
Ministranci Ołtarza: Łukasz Kalisiak, Krzysztof Gawlik
Ampułki I: Franciszek Gawlik, Paweł Surman
Ampułki II: Mateusz Mojza
Ewangeliarz: Roman Bodzioch
Modlitwa powszechna: Lud
Komentator: Patryk Paszko
Dary: Młodzież
Odbiór darów: Łukasz Stanecki, Jakub Pawlak, Kacper Gieroń
Obnażenie ołtarza: Patryk Paszko, Krzysztof Gawlik
Książeczki do koncelebry: Łukasz Kalisiak, Janusz Sternal
Ceremoniarz: Krzysztof Gawlik
Precentor starsi: Łukasz Kalisiak
Precentor młodsi: Patryk Paszko
Liturgia Męki Pańskiej
godz. 18:00
Komentator: Patryk Paszko
I czytanie: Lud
Psalm: Łukasz Kalisiak
II czytanie: Krzysztof Reimann
Opis Męki Pańskiej: Janusz Sternal, Roman Bodzioch, Krzysztof Gawlik
Turyferariusz: Krzysztof Reimann
Nawikulariusz: Kacper Gieroń
Krucyferariusz: Marek Chmieliński
Akolitki I: Krzysztof Chrostek, Jakub Pawlak
Akolitki II: Paweł Matusik, Szczepan Waleczek
Kołatki: Paweł Gumułka, Mateusz Ogłaza, Tymek Majos, Michał Urych
Welony: Janusz Sternal
Ministranci Ołtarza: Oskar Muller, Damian Hefeman
II ampułki: Paweł Surman
Ubranie ołtarza: Radosław Pawluczuk, Filip Czapla
Ceremoniarz: Krzysztof Gawlik
Precentor starsi: Łukasz Kalisiak
Precentor młodsi: Patryk Paszko