Gry na XBOX 360 wraz z Kinect

Poznawaj świat i wszechświat!
Gry Kinect™ Adventures poderwą Cię z kanapy i w nowy sposób przeniosą w swój świat. Skacząc, robiąc uniki i walcząc, możesz przeżyć z przyjaciółmi 20 zapierających dech w piersiach przygód w egzotycznych lokalizacjach. Współpracujcie, pokonując rwące potoki oraz zdradliwe szlaki górskie i ocalcie przeciekające obserwatorium podwodne. Uwieczniajcie swoje osiągnięcia i udostępniajcie je online, pozując przed obiektywem lub tworząc żywe pomniki. Czujesz zew przygody?
•    Data wydania: 10 listopada 2010 r.
•    Genre: AKCJA

Kolejna gra to Motionsports, czyli Play for Real! Możemy zagrać w piłkę nożną strzelać gole, a nawet bronić w bramce! Jeśli wolisz zimę to zjazdy narciarskie są dla Ciebie. Nie jest łatwo nie wypaść z trasy i jechać tylko swoim torem i na dodatek zbierać punkty! Jeśli nie to, to może american football lub hang-giliding lub boxing, a nawet horseback Riding.

Co ciekawe można również nagrywać sekwencje filmowe, robić zdjęcia, otrzymywać trofea… Najnowsza konsola XBOX 360 odtwarza również filmy DVD i muzykę oraz daje możliwość dołączania dodatkowej pamięci z innymi grami. Wiele radości i zabawy…
Zatem do akcji! Czwartek 9.30 – Pierwsza odsłona!

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4174152