Powakacyjna pielgrzymka do katedry

Każdy Ministrant z naszej Parafii otrzymuje 4 zł. na Małego Goscia ze specjalnym kuponem konkursowym oraz 5 zł. do wydania w księgarni św. Jacka.

Pielgrzymka ministrantów
do katedry Chrystusa Króla w Katowicach
sobota 30 sierpnia A.D. 2014

Program pielgrzymki:

9.30 – Możliwość zapisów grup ministranckich przyjeżdżających, odbiór śpiewników.
(punkt zapisów – przed budynkiem kurii metropolitalnej)

10.00 – W katedrze: wspólna modlitwa na rozpoczęcie pielgrzymki, rozśpiewanie, konferencja, informacje na temat turnieju w piłce nożnej, adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej, bieżące sprawy i ogłoszenia.

11.30 – Uroczysta Msza święta pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca z odnowieniem przyrzeczeń ministranckich.

Ok. 13.00 – Gry i zabawy w ogrodach kurialnych i przed budynkiem Kurii

Przed budynkiem Kurii
Stoisko „Małego Gościa Niedzielnego” – można spotkać się z redaktorami, odpowiedzieć na parę prostych pytań dot. czasopisma otrzymać słodkie upominki, a nade wszystko wrzucić kupon znajdujący się we wrześniowym numerze MGN sprzedawanym na placu pielgrzymkowym, biorący udział w losowaniu tabletu.
Ponadto: Poczęstunek dla każdego ministranta, stoisko z materiałami ministranckimi, Quizem biblijnym, Kołem szczęścia, Dmuchanym zamkiem, lodziarnią

Seminarium Duchowne
Możliwość zwiedzania budynku wraz z klerykami lub pod opieką swojego Księdza z parafii.

Ogrody kurialne
Mistrzostwa w układaniu kostki Rubika – wypróbuj swoich sił – czekają specjalne nagrody
Zabawy i konkursy prowadzone przez animatorów ministranckich
Quizy liturgiczne

Księgarnia św. Jacka
Wystarczy, że dokonasz zakupów za 5 zł.,  wypiszesz otrzymany kupon i wrzucisz do specjalnego pojemnika w księgarni, a bierzesz udział w losowaniu wartościowego roweru. Więcej kuponów, to większa szansa na wygraną.

Ok. 14.15 zakończenie pielgrzymki wraz z głównym losowaniem. Ponadto rozwiązanie konkursu na najlepszą stronę internetową oraz wręczenie nagród zwycięzcom turnieju w kostce Rubika.

Nagrody zostały przygotowane przez Wydział Duszpasterski, Małego Gościa Niedzielnego, Księgarnię św. Jacka i Duszpasterstwo ministrantów. Ze wszystkich kuponów losowane będzie kilkadziesiąt nagród m.in. firmowe piłki, koszulki, sprzęt sportowy.

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Kamil Kapitan

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4174036