Przygotowania do Festynu - Rodzice

21 maja czwartek godz. 19.00 – Pakowanie losów
1. Danuta Pawelczyk
2. Karina Kalisiak
3. Anna Pawlak
4. Teresa Sobolewska
5. Katarzyna Chmielińska

22 maja piątek 19.00 – Pakowanie losów i nagród głównych
1. Katarzyna Dybkowska
2. Joanna Gawlik
3. Barbara Kukuła
4. Ewa Wyszogrodzka

3 czerwca - środa godz. 15.00 – 16.00 - Przygotowanie sceny, rozstawienie domków z przedszkola, wieszanie napisów, przygotowanie zamku itd…
1. Dariusz Krupczyński
2. Rafał Kalisiak
3. Ireneusz Reimann
4. Ryszard Pawlak

3 czerwca – środa godz. 19.00 - Przygotowanie stoiska z ciastami (stoły, obrusy, cenniki…)
1. Katarzyna Dybkowska
2. Joanna Gawlik
3. Barbara Kukuła
4. Karina Lesiak
5. Ewa Wyszogrodzka
6. Anna Pawlak

Prace biurowe: wypisywanie zaproszeń i podziękowań, adresowanie kopert, przygotowywanie zapowiedzi, tekstów do Boguckiej Rodziny i na stronę parafialną.
1. Barbara Krupczyńska
2.  Grzegorz Molitorys
                                                                                                                                                                                                                                                         Festyn  - Boże Ciało 4 czerwca br.

Grill
12.00 – 15.00 – Robert Stanecki, Dariusz Krupczyński
15.00 – 18.00 – Ryszard Pawlak
18.00 – 22.00 – Rafał Kalisiak

Dmuchany zamek
12.00- 15.00 – Adam Kukuła
15.00 – 18.00 – Jerzy Waleczek, Jacek Wróbel
18.00 – 22.00 – Ireneusz Reimann, Jacek Matusik

Sprzedaż biletów na dmuchany zamek
12.00- 15.00 – Agnieszka Kustrzyk
15.00 – 18.00 – Alicja Molitorys
18.00 – 22.00 –

Ogórki i chleb ze smalcem
Od 13.00 – do wyczerpania zapasów
1. Joanna Stanecka
2. Barbara Krupczyńska

Gofry
1. Agnieszka Przewdziecka
2. Beata Reimann, Katarzyna Wróbel

8.00 do 11.00 – przyjmowanie ciast
1. Ewa Wyszogrodzka
    2. Teresa Sobolewska

Sprzedaż ciast:
12.30 – 15.00
Danuta Pawelczyk, Katarzyna Chmielińska, Joanna Gawlik, Anna Pawlak

15.00 – 18.00
Katarzyna Dybkowska, Barbara Kukuła, Ewa Grzywacz, Karina Lesiak, Katarzyna Nowak

18.00 – 22.00
Joanna Waleczek, Katarzyna Dybkowska, Ewa Grzywacz, Gabriela Matusik


Wróć