Uroczystość ku czci św. Tarsycjusza

Tak jak ustaliliśmy na spotkaniu z rodzicami ciasta i gotowe kanapki można przynosić w niedzielę w godzinach 13.00 - 18.00. Mamy, które przed Mszą będą chciały się przebrać w domu, zapraszamy do pomocy w godzinach 13.00 - 15.30. Mamy, które nie chcą wracać do domu przed Mszą, zapraszamy do pomocy w godzinach 15.30 - 18.00.

Wszyscy przychodzimy o godz. 17.30 do naszych salek ministranckich, gdzie czekać na nas będą komże świąteczne i czerwone stroje.Przez całą niedzielę służymy w komżach świątecznych!!!

Po Mszy Świętej idziemy do biblioteki, gdzie będzie czekał na nas posiłek. W odpowiednim czasie zostaniemy zaproszeni do sali parafialnej, aby obejrzeć program artystyczny przygotowany przez animatorów i wyróżnić najlepszych ministrantów tego roku. Przyoiminamy, że fajerwerkami zajmują się tylko animatorzy.

Pamiętajmy o odświętnym stroju; jest to dobra okazja do tego, aby założyć najlepsze ubrania i najlepsze buty. Ci, którzy mają, powinni założyć garnitury.

Pamiętajmy również o sakramencie pokuty i pojednania, abyśmy wszyscy w tym uroczystym dniu mogli przyjąć Chrystusa czystym sercem. Wyspowiadać można się w piątek pół godziny przed Mszami o godz. 16.30 i 18.00 lub w sobotę w godz. 16.00 - 17.00.

W związku z odwołaniem sobotniej zbiórki, wszystkich ministrantów którzy się zgłosili do turnieju ministranckiego Mateusz Sadowski zaprasza na ostatni trening przed eliminacjami na godzinę 10 na orlik. Zabierzcie piłki, napoje i ciepło się ubierzcie.


An. Patryk Paszko

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4174232