Kolędy 2018/2019

Plan kolęd do końca roku 2018

W soboty i niedziele początek kolędy o godzinie 14.30.

 

W tygodniu o godzinie 16.00!

W tym roku w blokach wszystkie kolędy rozpoczynamy od dołu.

 

13 stycznia 2019 – niedziela

Modrzewiowa 25, 27, 29 – Chrostek K., 2. ……………………

Modrzewiowa 24 - Gomułka P.,2. ……………………

Modrzewiowa 24a – Waleczek Sz., 2. ……………………

Modrzewiowa 24b – Olaf Przewdziecki, 2. ……………………


14 stycznia 2019 – poniedziałek

Modrzewiowa 24c – Hefeman D., Pilip 

Modrzewiowa 30b  -1. …………………, 2. ……………………

Modrzewiowa 30c -1. …………………, 2. ……………………

Modrzewiowa 32 –1. …………………, 2. ……………………


15 stycznia 2019 - wtorek

Ul. Modrzewiowa 34 – 1. …………………, 2. ……………………

Ul. Modrzewiowa 36, 38 – Sikora K.,, 2. ……………………

Ul. Brzozowa 3-13 –Mirek P, Cyprian Grzywnowicz

Ul. Brzozowa 15-21, Ul. Morwowa 20 –Staroń P. 2. ……………

 

16 stycznia 2019 – środa

Ul. Wiązowa 7a-d – A. Fiszer, 2. ……………………

Ul. Wiązowa 7e-h – Mierzwa Michał, Gwóźdź T.,

Ul. Wajdy 5, 11 – 1. …………………, 2. ……………………

Ul. Wajdy 7, 9 –Tymoteusz Majoz, 2. ……………………


17   tycznia 2019 -  czwartek

Ul. Wajdy 15 – Mierzwa M., Reiman K.,

Ul. Wajdy 17 – Sikora K.,  2. ……………………

Wajdy 23, Wajdy 27 (nry od 1 - 10) - Matusik P.,2. ………………

Wajdy 25, Wajdy 27 (nry od 11 - 20) – Staroń P.,2. ………………


18 stycznia- 2019 – piątek

Ul. Wajdy 1, Ul. Wajdy 2 (od środka do dołu) - Cyprian Grzywnowicz, Gwóźdź T.,

Ul. Wajdy 2 (od środka do góry) –Urych M., 2. ……………………

Wajdy 4 (od środka do dołu) -  Chrostek K., 2. ……………………

Ul. Wajdy 4 (od środka do góry)  - Gawlik F., K.,


19 stycznia 2019 – sobota

Ul. Wajdy 6 (od środka do dołu) – Krzanowski T., Czapla F.,

Ul. Wajdy 6 (od środka do góry)-  Chrostek K.,Mojza Mt

Ul. Wajdy 8, 14 – Gumułka Paweł, Pawlak J., 

Ul. Wajdy 10, 12 – O. Przewdziecki, Jakub Jałowiecki


20 stycznia 2019 – niedziela

Ul. Wajdy 16 – Czapla F., 2. ……………………

Ul. Wajdy 18 (od środka do dołu) -Kustrzyk, 2. ……………………

Wajdy 18 (od środka do góry)–Przewdziecki O.,Gomułka P.,

Ul. Na Obrzeżu 1, 1a, 1b –Chrostek K.,  2. ……………………


21 stycznia 2019 – poniedziałek

Ul. Na Obrzeżu 3, 3a - 1. …………………, 2. ……………………

Ul. Na Obrzeżu 3b, 3c -1. …………………, 2. ……………………

Ul. Hoppego 1 – A. Pawelczyk 2. ……………………

Ul. Hoppego 1a - Gawlik K., 2. ……………………


22 stycznia 2019 – wtorek

Ul. Hoppego 3  -1. …………………, 2. ……………………

Ul. Hoppego 3a  -Grzywnowicz 2. ……………………

Ul. Hoppego 4 - Gieroń K., 2. ……………………

Ul. Hoppego 4a -1. …………………, 2. ……………………


23 stycznia 2019 – środa

Ul. Blachnickiego 2 – Karol Thiel, 2. ……………………

Ul. Blachnickiego 2a -1. …………………, 2. ……………………

Ul. Blachnickiego 4  -1. …………………, 2. ……………………

Ul. Blachnickiego 4a -1. …………………, 2. ……………………


24 stycznia 2019 -  czwartek

Ul. Ludwika 1-25a – Matusik P., 2. ……………………

Ul. Ludwika 4-34, 44, 45a, 46, 48, 48a -1. ………, 2. ……………

Ul. Leopolda, Ul. Karoliny – Ogłaza Mt., 2. ……………………

 

KOLĘDA DODATKOWA

26 stycznia- 2019 – sobota

-       Ogłaza Mt

-       Grzywnowicz Cyprian

 

KOLĘDA DODATKOWA

27 stycznia- 2019 – niedziela

-      Matusik P

-      Chrostek Krzysztof 

Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Maksymilian Michałek
Łukasz Stanecki

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 2479710