Kronika
Wakacyjne kino...
(2010-07-20)

Zapraszam wszystkich ministrantów pozostających w parafii na najnowszy film Shrek forever w kinie IMAX ORANGE 3 D. Wspólne wyjście planujemy na poniedziałek 26 lipca w godzinach popołudniowych. W planie również zatrzymanie w salonie gier i próba sił na symulatorach i grach zręcznościowych.

Więcej
Pielgrzymka ministrantów - zapowiedź
(2010-07-16)

Zapraszam ministrantów naszej parafii na ARCHIDIECEZJALNĄ PIELGRZYMKĘ SŁUŻBY LITURGICZNEJ DO PIEKAR ŚLĄSKICH, która odbędzie się 27 sierpnia A.D. 2010. Na pielgrzymce zostanie rozstrzygnięty diecezjalny konkurs na najlepszą witrynę internetową ministrantów oraz zostaną wręczone "BUKSY 2010". Poniżej można zapoznać się z programem wyjazdu. Już teraz zarezerwujmy sobie czas!

Więcej
Najlepsi ministranci parafii!
(2010-07-13)

Może nie każdy odwiedzający tą stronę wie, że wszystkie parafie naszej diecezji (ponad 300), pod koniec roku szkolnego, miały wytypować swoich „Najlepszych ministrantów”, czyli Buksów 2010! w poszczególnych kategoriach wiekowych. Tak było i u nas. Na jednej ze zbiórek zrobiliśmy głosowanie, aby sami ministranci wyłonili tych, którzy według nich mogą otrzymać taki zaszczytny tytuł. Liczyły się m.in.: sumienność w służbie, uprzejmość, dobre stopnie w szkole, kultura osobista itp.

Więcej
Terminy wakacyjnych zbiórek
(2010-07-09)

Zbiórki w lipcu i sierpniu połączone są z quizami i konkursami dla wszystkich ministrantów pozostających w domu. W programie przewidziano rozgrywki sportowe, rywalizacje pomiędzy drużynami, pytania z Pisma Świętego oraz z liturgiki. Również w tym czasie będzie możliwość zapisania się na wakacyjną służbę. Ministrantów zapraszam do gorliwej służby wakacyjnej.

Więcej
Zbieramy surowce wtórne
(2010-07-07)

Ostatnio w rekordowym czasie udało nam się zapełnić kontenery z makulaturą i butelkami plastikowymi (2 tygodnie). Bardzo proszę wszystkich ministrantów, aby mocno zgniatać wszystkie wyrzucane butelki. Im większa ich objętość, tym częściej trzeba opróżniać kontenery, a waga jest coraz mniejsza. Gdy przychodzimy z butelkami, dobrze aby już były pozgniatane. Przypominam, że butelki możemy wrzucać z korkami lub bez.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 4350933