Kronika
Najlepsi ministranci parafii!
(2010-07-13)

Może nie każdy odwiedzający tą stronę wie, że wszystkie parafie naszej diecezji (ponad 300), pod koniec roku szkolnego, miały wytypować swoich „Najlepszych ministrantów”, czyli Buksów 2010! w poszczególnych kategoriach wiekowych. Tak było i u nas. Na jednej ze zbiórek zrobiliśmy głosowanie, aby sami ministranci wyłonili tych, którzy według nich mogą otrzymać taki zaszczytny tytuł. Liczyły się m.in.: sumienność w służbie, uprzejmość, dobre stopnie w szkole, kultura osobista itp.

Więcej
Terminy wakacyjnych zbiórek
(2010-07-09)

Zbiórki w lipcu i sierpniu połączone są z quizami i konkursami dla wszystkich ministrantów pozostających w domu. W programie przewidziano rozgrywki sportowe, rywalizacje pomiędzy drużynami, pytania z Pisma Świętego oraz z liturgiki. Również w tym czasie będzie możliwość zapisania się na wakacyjną służbę. Ministrantów zapraszam do gorliwej służby wakacyjnej.

Więcej
Zbieramy surowce wtórne
(2010-07-07)

Ostatnio w rekordowym czasie udało nam się zapełnić kontenery z makulaturą i butelkami plastikowymi (2 tygodnie). Bardzo proszę wszystkich ministrantów, aby mocno zgniatać wszystkie wyrzucane butelki. Im większa ich objętość, tym częściej trzeba opróżniać kontenery, a waga jest coraz mniejsza. Gdy przychodzimy z butelkami, dobrze aby już były pozgniatane. Przypominam, że butelki możemy wrzucać z korkami lub bez.

Więcej
Najbliższa zbiórka
(2010-07-05)

Zapraszam Wszystkich ministrantów i kandydatów nie wyjeżdżających na wakacje na najbliższą zbiórkę, która już 10 lipca o godz. 9.00. Oprócz zapisów na dalszą wakacyjną służbę, będzie czas na gry zabawy i quizy. Serdecznie zapraszamy!

Nowi kandydaci...
(2010-06-22)

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami nowych kandydatów na ministrantów. W dziale „Kandydaci” możemy zobaczyć zdjęcia, ich zainteresowania  oraz rozmaite inne informacje. Mamy nadzieję, że od września przyszłych ministrantów będzie jeszcze więcej!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3390014