Kronika
Najbliższa zbiórka
(2010-07-05)

Zapraszam Wszystkich ministrantów i kandydatów nie wyjeżdżających na wakacje na najbliższą zbiórkę, która już 10 lipca o godz. 9.00. Oprócz zapisów na dalszą wakacyjną służbę, będzie czas na gry zabawy i quizy. Serdecznie zapraszamy!

Nowi kandydaci...
(2010-06-22)

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami nowych kandydatów na ministrantów. W dziale „Kandydaci” możemy zobaczyć zdjęcia, ich zainteresowania  oraz rozmaite inne informacje. Mamy nadzieję, że od września przyszłych ministrantów będzie jeszcze więcej!

Więcej
Służba wakacyjna
(2010-06-16)

W zakrystii zostały wywieszone listy na służbę wakacyjną. Do 27 czerwca służymy według normalnych planów służby- tych co w ciągu roku. Od poniedziałku 28 czerwca aż do końca wakacji – według planu ustalanego na zbiórkach i według zapisów na specjalne listy w zakrystii.

Więcej
Wierszyki o ministrantach...
(2010-06-14)

Na ostatnim grillu dla rodziców i ministrantów znalazł się czas na twórczość literacką. Ci wcześniej urodzeni mogli spróbować swoich sił w poezji i prozie. Może nie jest to Słowacki, Mickiewicz czy Norwid, ale jest co poczytać i uśmiechnąć się pod wąsem. Zapraszamy więc do zagłębienia się w twórczość Rodziców ministrantów… A zadanie brzmiało: "Napisz wierszyk lub piosenkę o ministrantach".

Więcej
Wspólny grill - wspomnienie...
(2010-06-12)

W czwartek 10 czerwca br. służba liturgiczna z naszej parafii wspólnie z rodzicami, rodzeństwem i opiekunem ks. Cezariuszem udała się na spotkanie biesiadne połączone z pieczeniem kiełbasek i wieloma innymi atrakcjami…
Wszyscy razem wyjechali autokarem z parkingu przy probostwie o godz. 16.00 do Gostyni – nomen omen – miejsca urodzenia ks. Proboszcza. Impreza odbywała się na wolnym powietrzu w Domu Przyjęć „Gostyniec Śląski”, a tam czekały na wszystkich nie lada atrakcje...

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4350986