Kronika
Przynosimy fanty....
(2010-05-24)

Do opiekuna można przynosić maskotki, zabawki, książki i rozmaite gadżety, które mogą przydać się jako fanty w Mini Festynie dla dzieci, który jest planowany w Uroczystość Bożego Ciała od godz. 15.00. Już wkrótce więcej informacji na ten temat…

Więcej
Prymicje w naszej parafii
(2010-05-23)

W zakrystii chętni mogą się zapisywać dodatkowo na Mszę świętą  prymicyjną Rafała Kandory ojca paulina, pochodzącego z naszej parafii, która zostanie odprawiona w niedzielę 30 maja br. Tego dnia obowiązkowo służy grupa III oraz wszyscy chętni. Można się zapisać także do funkcji sprawowanych podczas Mszy.

Więcej
Zapraszamy kandydatów na ministrantów...
(2010-05-19)

Wszystkich chłopców będących po Wczesnej lub Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na spotkania kandydatów na ministrantów począwszy od najbliższej soboty o godz. 10.00 w salkach parafialnych. Chłopcy ze szkół nr 13 i 62 chodzący do drugiej lub trzeciej klasy będą mieli w najbliższych dniach – w ramach katechezy – spotkanie na temat służby liturgicznej, czyli ministrantów.

Więcej
Konkurs na najlepszą witrynę...
(2010-05-16)

Nasza witryna internetowa http://www.ministranci-bogucice.pl/ została zgłoszona do archidiecezjalnego konkursu na najlepszą stronę ministrancką w wirtualnym świecie. Konkurs ten przeznaczony jest dla wszystkich zespołów ministranckich posiadających stronę www.

Więcej
Segregujemy odpady....
(2010-05-10)

Od dzisiaj rozpoczynamy zbiórkę butelek plastikowych (tylko po napojach gazowanych i wodzie mineralnej) oraz makulatury. Kontenery zostały umiejscowione przy bramie prowadzącej do kościoła i do szpitala od strony probostwa.  Zachęcam całą służbę liturgiczną do wspólnego zaangażowania w zbiórce w/w odpadów.  Za każdy kilogram makulatury oraz za 5 butelek plastikowych otrzymujemy 1 punkt. Uzyskane punkty, będą zamieniane na pieniądze, które będą przeznaczone na remont i wyposażenie salek ministranckich.

Więcej