Kronika
Funkcje na festynie
(2010-06-02)

Ministranci i rodzice organizujący Festyn proszeni są o przyjście około godz. 13.00 na plac probostwa w celu przygotowania swoich stoisk.  Ciasta możemy przynosić do kawiarenki od 7.30 do 8.20 i od 13.30 do rozpoczęcia festynu. Prosimy o podpisanie swojej blachy oraz o wpisanie się na listę ofiarodawców.
Poniżej najważniejsze informacje o organizatorach poszczególnych stoisk. Prosimy szczególnie Rodziców o pomoc przy stoiskach z ciastem, napojami i goframi, nawet tych, którzy nie są ujęci w rozpisce.

Więcej
I Farski Festyn
(2010-06-01)

Już w najbliższy czwartek w Boże Ciało zapraszamy na parking przy probostwie na I Farski Festyn!!! Tego nie można przegapić. Chociaż pogoda na zewnątrz nie najlepsza u nas nikt nie będzie się nudził!!! (Festyn odbędzie się bez względu na pogodę! Gdyby padał deszcz – atrakcje zostaną przeniesione do budynków przykościelnych) Warto powoli uchylać rąbka tajemnicy i zdradzić co też nas czeka na Pierwszym Ministranckim Festynie!

Więcej
Uroczystość Bożego Ciała
(2010-05-31)

Zapraszam ministrantów do udziału w procesji Bożego Ciała w najbliższy czwartek. Przychodzimy na Mszę świętą o godz. 8.30 następnie wspólnie razem wyruszamy na procesję. W zakrystii można zapisać się na posługi wykonywane podczas Mszy świętej oraz procesji. Przypominam, że tego dnia każdy ministrant służy dwa razy!

Więcej
II ołtarz na Boże Ciało - ministranci
(2010-05-30)

Zgodnie z sugestią Rodziców na ostatnim zebraniu (czwartek 27 V) ministranci i Dzieci Wczesnokomunijne zbierają się na kwiaty na Boże Ciało. Przez całą niedzielę oraz poniedziałek i wtorek można przynosić do zakrystii pieniądze (ile kto chce i uważa za stosowne) na kwiaty do II ołtarza Bożego Ciała budowanego przez ministrantów i dzieci wczesnokomunijne. Zakupem kwiatów i koordynacją prac zajmuje się p. Lidia Gieroń.

Więcej
Asysta na Prymicjach
(2010-05-29)

Zapraszam do zapoznania się z funkcjami na Mszy świętej Prymicyjnej o. Rafała Kandory w niedzielę 30 maja o godz. 11.30. Przypominam, że wyjście z probostwa - po błogosławieństwie rodziców - odbędzie się już o 11.15, dlatego już o 11.00 zaczynamy formować procesję.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 11
Ilość odwiedzin: 4254630