Kronika
Uroczystość Bożego Ciała
(2010-05-31)

Zapraszam ministrantów do udziału w procesji Bożego Ciała w najbliższy czwartek. Przychodzimy na Mszę świętą o godz. 8.30 następnie wspólnie razem wyruszamy na procesję. W zakrystii można zapisać się na posługi wykonywane podczas Mszy świętej oraz procesji. Przypominam, że tego dnia każdy ministrant służy dwa razy!

Więcej
II ołtarz na Boże Ciało - ministranci
(2010-05-30)

Zgodnie z sugestią Rodziców na ostatnim zebraniu (czwartek 27 V) ministranci i Dzieci Wczesnokomunijne zbierają się na kwiaty na Boże Ciało. Przez całą niedzielę oraz poniedziałek i wtorek można przynosić do zakrystii pieniądze (ile kto chce i uważa za stosowne) na kwiaty do II ołtarza Bożego Ciała budowanego przez ministrantów i dzieci wczesnokomunijne. Zakupem kwiatów i koordynacją prac zajmuje się p. Lidia Gieroń.

Więcej
Asysta na Prymicjach
(2010-05-29)

Zapraszam do zapoznania się z funkcjami na Mszy świętej Prymicyjnej o. Rafała Kandory w niedzielę 30 maja o godz. 11.30. Przypominam, że wyjście z probostwa - po błogosławieństwie rodziców - odbędzie się już o 11.15, dlatego już o 11.00 zaczynamy formować procesję.

Więcej
Uroczystości Prymicyjne
(2010-05-28)

Poniżej przedstawiamy program uroczystości Mszy prymicyjnej ojca neoprezbitera Rafała Kandory - pochodzącego z naszej parafii w najbliższą niedzielę 30 maja 2010 roku w Uroczystość Najświętszej Trójcy. Jego hasło prymicyjne brzmi: Ja jestem Dobrym Pasterzem.

Więcej
Wyjazd Integracyjny
(2010-05-27)

Przypominam rodzicom i ministrantom o rezerwacji terminu 10 czerwca (czwartek) po południu. Wyjeżdżamy na wspólnotowego grilla. Po wielkim zaangażowaniu w Prymicje, Odpust parafialny, Boże Ciało i Mini Festyn dla dzieci – przyjdzie czas na wspólną biesiadę i zabawę. Niech nikogo z nas nie zabraknie. Wkrótce więcej szczegółów i informacji…

Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 3355500