Kronika
Wycieczka do Krakowa
(2010-04-24)

Zapraszam wszystkich Ministrantów, Lektorów i Animatorów na wycieczkę do Krakowa wraz z Dziećmi Maryi, Oazą i Chórkiem, która odbędzie się w sobotę 1 maja 2010 roku. Program wyjazdu przedstawia się następująco: 8.00 – Msza święta na rozpoczęcie wspólnego podróżowania w kościele. 8.35 – wyjazd w kierunku Krakowa.

Więcej
Rekolekcje wakacyjne
(2010-04-23)

Zapraszam do udziału w wakacyjnych rekolekcjach ministranckich. Terminy poszczególnych turnusów oraz miejsca zostały wywieszone w zakrystii w tzw. „Buksie śląskim”. Wszystkich zainteresowanych ministrantów rekolekcjami proszę o przyniesienie opiekunowi informacji na kartce (imię i nazwisko ministranta, turnus oraz miejscowość gdzie kto chce pojechać).

Więcej
Śluby Sióstr Jadwiżanek
(2010-04-20)

W najbliższą sobotę 24 kwietnia br. zapraszam wszystkich ministrantów na Mszę świętą o godz. 10.00 (wyjątkowo nie będzie tego dnia zbiórki). Siostry Jadwiżanki odnawiają swoje śluby oraz będą składały śluby wieczyste. Ministranci zawdzięczają bardzo dużo siostrom, dlatego chcemy być z nimi w tak ważnej dla nich chwili. Tworzymy uroczysta asystę.

Uzupełniamy dane i informacje
(2010-04-17)

Zapraszam całą Służbę Liturgiczną do sprawdzenia lub uzupełnienia swoich danych osobowych w zakrystii (służą one m.in. do kontaktu z lektorami i ministrantami, wysyłaniem życzeń, zaproszeń itp.). Uzupełniamy również informacje na stronie internetowej.

Więcej
Punktacja ministrancka...
(2010-04-13)

W zakrystii umieszczono punktację za ostatnie dwa miesiące oraz od początku roku. Zachęcam do posprawdzania i porównania swoich osiągnięć. Zobaczcie jaki jest stan teraz, a jak było np. we wrześniu lub październiku. Od razu zobaczymy czy nasza gorliwość i sumienność jest właściwa.

Więcej