Kronika
Rekolekcje wakacyjne
(2010-04-23)

Zapraszam do udziału w wakacyjnych rekolekcjach ministranckich. Terminy poszczególnych turnusów oraz miejsca zostały wywieszone w zakrystii w tzw. „Buksie śląskim”. Wszystkich zainteresowanych ministrantów rekolekcjami proszę o przyniesienie opiekunowi informacji na kartce (imię i nazwisko ministranta, turnus oraz miejscowość gdzie kto chce pojechać).

Więcej
Śluby Sióstr Jadwiżanek
(2010-04-20)

W najbliższą sobotę 24 kwietnia br. zapraszam wszystkich ministrantów na Mszę świętą o godz. 10.00 (wyjątkowo nie będzie tego dnia zbiórki). Siostry Jadwiżanki odnawiają swoje śluby oraz będą składały śluby wieczyste. Ministranci zawdzięczają bardzo dużo siostrom, dlatego chcemy być z nimi w tak ważnej dla nich chwili. Tworzymy uroczysta asystę.

Uzupełniamy dane i informacje
(2010-04-17)

Zapraszam całą Służbę Liturgiczną do sprawdzenia lub uzupełnienia swoich danych osobowych w zakrystii (służą one m.in. do kontaktu z lektorami i ministrantami, wysyłaniem życzeń, zaproszeń itp.). Uzupełniamy również informacje na stronie internetowej.

Więcej
Punktacja ministrancka...
(2010-04-13)

W zakrystii umieszczono punktację za ostatnie dwa miesiące oraz od początku roku. Zachęcam do posprawdzania i porównania swoich osiągnięć. Zobaczcie jaki jest stan teraz, a jak było np. we wrześniu lub październiku. Od razu zobaczymy czy nasza gorliwość i sumienność jest właściwa.

Więcej
Zjazd szkół Jana Pawła II...
(2010-04-11)

W zakrystii pojawiła się kartka na zapisy na Mszę świętą w najbliższy czwartek o godz. 10.00 w naszym kościele. Tego dnia będziemy przeżywali zjazd szkół im. Jana Pawła II i musimy wystawić najlepszą watykańską asystę!

Więcej