Kronika
Punktacja ministrancka...
(2010-04-13)

W zakrystii umieszczono punktację za ostatnie dwa miesiące oraz od początku roku. Zachęcam do posprawdzania i porównania swoich osiągnięć. Zobaczcie jaki jest stan teraz, a jak było np. we wrześniu lub październiku. Od razu zobaczymy czy nasza gorliwość i sumienność jest właściwa.

Więcej
Zjazd szkół Jana Pawła II...
(2010-04-11)

W zakrystii pojawiła się kartka na zapisy na Mszę świętą w najbliższy czwartek o godz. 10.00 w naszym kościele. Tego dnia będziemy przeżywali zjazd szkół im. Jana Pawła II i musimy wystawić najlepszą watykańską asystę!

Więcej
Konkursowi zwycięzcy...
(2010-04-10)

W sobotę 10 kwietnia br. podczas zbiórki wyłoniono najlepszych znawców Ewangelii wg św. Marka. Zwycięzcami okazali się w kategorii ministranci starsi Adrian Fiszer i w kategorii młodsi Krzysztof Gawlik. Każdy ze zwycięzców otrzymał m.in. piłkę, czasopisma religijne, słodycze oraz wiele innych drobiazgów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że mamy znawców Pisma Świętego pośród nas!

Więcej
Podziękowania
(2010-04-05)

Dziękuję Wszystkim Ministrantom, Lektorom, Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii Świętej, osobom świeckim, Siostrom Zakonnym i Ojcom Bonifratrom za zaangażowanie w przygotowanie Triduum Paschalnego. Za każdą posługę i troskę o piękno liturgii, za wszelkie przygotowywanie tekstów, paramentów liturgicznych, ćwiczenie śpiewów, sprzątanie i dekorowanie, budowanie Ciemnicy i Bożego Grobu aż po próby asysty.

Więcej
Życzenia wielkanocne
(2010-04-04)

A L L E L U J A ! Chrystus zmartwychwstał! W Wielkanocną Uroczystość z nową mocą zabrzmiał ten okrzyk, niosąc nam przesłanie NADZIEI – bo Chrystus pokonał śmierć i Zmartwychwstały żyje pośród nas. W Nim jest nadzieja chwały. Z Nim możemy przezwyciężyć każdy lęk, każdą trudność i osiągnąć  prawdziwe szczęście.

Więcej