Kronika
Zmiana ministranckiego serwera...
(2010-04-29)

W naszym dotychczasowym adresie internetowym nastąpiła mała drobna zmiana. Adres:  http://www.ministranci.bogucice.pl/ zmieniliśmy na: http://www.ministranci-bogucice.pl/ Czyli dodaliśmy „myślnik” zamiast „kropki” pomiędzy ministranci, a Bogucice. Korekta ta była spowodowana zmianą serwera. Na razie strona jest przekierowywana  automatycznie na nowy adres. Zachęcam do zapamiętania aktualnego adresu ministranckiej strony i zachęcamy do dalszych wyjątkowych wizyt.

Więcej
Wycieczka do Krakowa
(2010-04-24)

Zapraszam wszystkich Ministrantów, Lektorów i Animatorów na wycieczkę do Krakowa wraz z Dziećmi Maryi, Oazą i Chórkiem, która odbędzie się w sobotę 1 maja 2010 roku. Program wyjazdu przedstawia się następująco: 8.00 – Msza święta na rozpoczęcie wspólnego podróżowania w kościele. 8.35 – wyjazd w kierunku Krakowa.

Więcej
Rekolekcje wakacyjne
(2010-04-23)

Zapraszam do udziału w wakacyjnych rekolekcjach ministranckich. Terminy poszczególnych turnusów oraz miejsca zostały wywieszone w zakrystii w tzw. „Buksie śląskim”. Wszystkich zainteresowanych ministrantów rekolekcjami proszę o przyniesienie opiekunowi informacji na kartce (imię i nazwisko ministranta, turnus oraz miejscowość gdzie kto chce pojechać).

Więcej
Śluby Sióstr Jadwiżanek
(2010-04-20)

W najbliższą sobotę 24 kwietnia br. zapraszam wszystkich ministrantów na Mszę świętą o godz. 10.00 (wyjątkowo nie będzie tego dnia zbiórki). Siostry Jadwiżanki odnawiają swoje śluby oraz będą składały śluby wieczyste. Ministranci zawdzięczają bardzo dużo siostrom, dlatego chcemy być z nimi w tak ważnej dla nich chwili. Tworzymy uroczysta asystę.

Uzupełniamy dane i informacje
(2010-04-17)

Zapraszam całą Służbę Liturgiczną do sprawdzenia lub uzupełnienia swoich danych osobowych w zakrystii (służą one m.in. do kontaktu z lektorami i ministrantami, wysyłaniem życzeń, zaproszeń itp.). Uzupełniamy również informacje na stronie internetowej.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3355370