Kronika
Droga Krzyżowa ulicami parafii
(2010-03-16)

W najbliższy piątek po Mszy wieczornej odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Wyruszymy o godz. 18.45 z naszego kościoła. Następnie przejdziemy ulicami: Leopolda, Katowicką, Wajdy, Hoppego, Na Obrzeżu, Ks. Blachnickiego, Ludwika i z powrotem do kościoła. Ministranci ze szkoły podstawowej i gimnazjum idą na Drogę Krzyżową w strojach czerwonych (stare stroje kolędowe). Animatorzy i Lektorzy w swoich albach.

Więcej
WielkopWielkopostny konkurs ze znajomości Ewangelii wg św. Marka
(2010-03-12)

Zapraszam ministrantów ze szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w wielkopostnym konkursie! Zapoznajemy się z Ewangelią wg św. Marka. Możemy codziennie czytać 1 rozdział, czyli mniej więcej 1 kartkę w Piśmie Świętym. Na zbiórce w sobotę 27 marca o godz. 9.00 odbędzie się etap pisemny dla młodszych i starszych ministrantów.  Czekają atrakcyjne nagrody!!!

Więcej
Msza pierwszoczwartkowa w marcu
(2010-03-01)

Służbę Liturgiczną, Rodziców i Rodzeństwo Ministrantów zapraszamy w najbliższy I czwartek miesiąca o godz. 18.00 na Mszę świętą w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych zwłaszcza z naszej parafii. Po Mszy świętej rodziców i Rodzeństwo zapraszamy na spotkanie do salki ministranckiej.

Więcej
Służba podczas ferii zimowych
(2010-02-14)

Zachęcam ministrantów do zapoznania się ze zmienionym planem służby w ciągu dwóch tygodni ferii. Zachęcam tych, którzy jeszcze nie są wpisani a pozostają w domach do częstego służenia. Wpisujemy się najpierw tam, gdzie jeszcze pozostały wolne miejsca. Wszystkiego dobrego na ferie!

Więcej
UWAGA SZYBKI KONKURS
(2010-02-13)

Zapraszam do Księgi Gości na szybki konkurs. Każdy ministrant, który był na zbiórce jeśli wymieni wszystkie elementy, które były do zapamiętania na dzisiejszym porannym treningu pamięci otrzyma jutro specjalną nagrodę! Po nagrody należy zgłaszać się do ks. opiekuna przez całą niedzielę.

Więcej