Kronika
Wielkopostne Rekolekcje Ministrantów
(2010-03-19)

Zapraszam całą Służbę Liturgiczną naszej parafii na Ministranckie Wielkopostne Rekolekcje. Niech bedzie to czas duchowej odnowy, a zarazem kolejny dobry uczynek dany Bogu. Ponizej prezentujemy program (w rozwinieciu)

Więcej
Droga Krzyżowa ulicami parafii
(2010-03-16)

W najbliższy piątek po Mszy wieczornej odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Wyruszymy o godz. 18.45 z naszego kościoła. Następnie przejdziemy ulicami: Leopolda, Katowicką, Wajdy, Hoppego, Na Obrzeżu, Ks. Blachnickiego, Ludwika i z powrotem do kościoła. Ministranci ze szkoły podstawowej i gimnazjum idą na Drogę Krzyżową w strojach czerwonych (stare stroje kolędowe). Animatorzy i Lektorzy w swoich albach.

Więcej
WielkopWielkopostny konkurs ze znajomości Ewangelii wg św. Marka
(2010-03-12)

Zapraszam ministrantów ze szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w wielkopostnym konkursie! Zapoznajemy się z Ewangelią wg św. Marka. Możemy codziennie czytać 1 rozdział, czyli mniej więcej 1 kartkę w Piśmie Świętym. Na zbiórce w sobotę 27 marca o godz. 9.00 odbędzie się etap pisemny dla młodszych i starszych ministrantów.  Czekają atrakcyjne nagrody!!!

Więcej
Msza pierwszoczwartkowa w marcu
(2010-03-01)

Służbę Liturgiczną, Rodziców i Rodzeństwo Ministrantów zapraszamy w najbliższy I czwartek miesiąca o godz. 18.00 na Mszę świętą w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych zwłaszcza z naszej parafii. Po Mszy świętej rodziców i Rodzeństwo zapraszamy na spotkanie do salki ministranckiej.

Więcej
Służba podczas ferii zimowych
(2010-02-14)

Zachęcam ministrantów do zapoznania się ze zmienionym planem służby w ciągu dwóch tygodni ferii. Zachęcam tych, którzy jeszcze nie są wpisani a pozostają w domach do częstego służenia. Wpisujemy się najpierw tam, gdzie jeszcze pozostały wolne miejsca. Wszystkiego dobrego na ferie!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 3355446