Kronika
Podziękowania za rekolekcje
(2010-03-25)

Dziękuję wszystkim uczestnikom wielkopostnych rekolekcji ministranckich w naszej parafii. Codziennie rano prawie 20 osób gromadziło się na porannej modlitwie Kościoła, czyli brewiarzu. Cieszymy się z odwiedzin ks. Janusza Wilka, naszego byłego opiekuna, który podzielił się swoim przeżywaniem kapłaństwa, a zarazem zmotywował nas do dalszej pracy nad sobą i gorliwszej służby.

Więcej
Konkurs wielkopostny
(2010-03-24)

Przypominam, że już w najbliższą sobotę 27 marca o godz. 9.00 w formie pisemnej odbędzie się konkurs z Ewangelii wg św. Marka. Zachęcam wszystkich ministrantów do udziału, a zarazem poprzez czytanie – do dobrego przygotowania się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Więcej
Wielkopostne Rekolekcje Ministrantów
(2010-03-19)

Zapraszam całą Służbę Liturgiczną naszej parafii na Ministranckie Wielkopostne Rekolekcje. Niech bedzie to czas duchowej odnowy, a zarazem kolejny dobry uczynek dany Bogu. Ponizej prezentujemy program (w rozwinieciu)

Więcej
Droga Krzyżowa ulicami parafii
(2010-03-16)

W najbliższy piątek po Mszy wieczornej odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Wyruszymy o godz. 18.45 z naszego kościoła. Następnie przejdziemy ulicami: Leopolda, Katowicką, Wajdy, Hoppego, Na Obrzeżu, Ks. Blachnickiego, Ludwika i z powrotem do kościoła. Ministranci ze szkoły podstawowej i gimnazjum idą na Drogę Krzyżową w strojach czerwonych (stare stroje kolędowe). Animatorzy i Lektorzy w swoich albach.

Więcej
WielkopWielkopostny konkurs ze znajomości Ewangelii wg św. Marka
(2010-03-12)

Zapraszam ministrantów ze szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w wielkopostnym konkursie! Zapoznajemy się z Ewangelią wg św. Marka. Możemy codziennie czytać 1 rozdział, czyli mniej więcej 1 kartkę w Piśmie Świętym. Na zbiórce w sobotę 27 marca o godz. 9.00 odbędzie się etap pisemny dla młodszych i starszych ministrantów.  Czekają atrakcyjne nagrody!!!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4350957