Kronika
Msza pierwszoczwartkowa w lutym
(2010-01-19)

Zapraszam już teraz rodziców na Mszę świętą 4 lutego w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych – zwłaszcza z naszej parafii – jak również w intencji ministrantów i ich rodzin. Po pierwszoczwartkowej Eucharystii spotkanie dla rodziców i ministrantów na salkach.

Msza pożegnalna za ks. Tomka
(2010-01-12)

Zapraszam ministrantów w czwartek 14 stycznia br. o godz. 18.00 na Mszę świętą pożegnalną i dziękczynną, za krótką - ale owocną  posługę w naszej parafii ks. Tomasza Wójcika. Już w piątek wyjeżdża on do Anglii, aby tam spełniać posługę duszpasterską m.in. wśród polskich emigrantów. Zachęcam do modlitwy w jego intencji.

Spotkanie Świeckich Szafarzy Eucharystii
(2010-01-11)

W niedzielę 10 stycznia o godz. 20.30 odbyło sie na probostwie spotkanie Świeckich Szafarzy Komunii Świętej, należących również do Służny Liturgicznej. Chcieliśmy nawzajem się ubogacać i uczyć, aby w pełnej świadomości spełniać zaszczytną posługę Nadzwyczajnego Szafarza Eucharystii.

Więcej
Adoracja przy żłóbku
(2010-01-11)

Za tydzień, w niedzielę, zapraszam Wszystkich ministrantów: młodszych, starszych oraz animatorów i lektorów (tych, którzy tego dnia nie idą na kolędę) do udziału we wspólnej adoracji przy panewnickim żłóbku u ojców Franciszkanów. 17 stycznia w Panewnikach spotkają się ministranci całej archidiecezji wraz z duszpasterzem służby liturgicznej ks. Bogdanem Kornkiem oraz ks. Biskupem.

Więcej
życzenia świąteczne
(2009-12-25)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam Drodzy Kandydaci, Ministranci Młodsi i Starsi, Lektorzy i Kantorzy, Animatorzy, aby Jezus, Który przyszedł na świat z miłości do człowieka wyciągnął nad Wami swoją błogosławiącą dłoń. Niech Jego przyjście rozjaśni cienie Waszego życia i posługi, doda sił do nieustannej przemiany serc. Niech Ten, który każdego dnia rodzi się na ołtarzu, będzie obecny w Waszym życiu! Z życzeniami i podziękowaniami za zaangażowanie w służbę Bogu i ludziom.
Ks. Cezariusz Wala Opiekun