Kronika
UWAGA SZYBKI KONKURS
(2010-02-13)

Zapraszam do Księgi Gości na szybki konkurs. Każdy ministrant, który był na zbiórce jeśli wymieni wszystkie elementy, które były do zapamiętania na dzisiejszym porannym treningu pamięci otrzyma jutro specjalną nagrodę! Po nagrody należy zgłaszać się do ks. opiekuna przez całą niedzielę.

Więcej
Spotkanie z Rodzicami i podziękowania...
(2010-02-04)

4 lutego – w I czwartek miesiąca po raz kolejny jako Służba Liturgiczna i ich Rodziny uczestniczyliśmy we Mszy świętej sprawowanej w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych. Ta data jak zwykle była okazją do wspólnego spotkania rodziców. Po Eucharystii wszyscy przenieśli się do Domu Parafialnego, by przy wspaniałych domowych wypiekach i dobrej kawie omówić bieżące sprawy. Najważniejszą informacją na spotkaniu było podziękowanie Maksymilianowi Michałkowi – szefowi ministrantów, za posługę wśród służby liturgicznej.

Więcej
Wyjazd do Wisły i Ustronia oraz koszty
(2010-02-03)

Przypominamy, że w najbliższą sobotę nie ma zbiórki o godz. 9.00. Ministranci wraz z Dziećmi Maryi, Oazą i chórkiem wyjeżdżają do Ustronia i Wisły o godz. 10.30 z parkingu przy probostwie. Powrót przewidziany jest późnym wieczorem i uzależniony jest od pogody. Wyjazd jest zarazem nagrodą za chodzenie po kolędzie. Posród atrakcji przewidziano m.in. wjazd kolejką krzesełkową na Czantorię (kanapy po 4 osoby).

Więcej
Funkcje podczas Mszy świętej I czwartkowej
(2010-02-01)

Ministrantów młodszych i starszych oraz lektorów, zachęcam do zapoznania się z funkcjami, które będziemy spełniać podczas Mszy w I czwartek miesiąca. Przypominam, że funkcje spełniają Ci, którzy uczestniczą w odprawach lub zbiórkach.

Więcej
Msza w I czwartek miesiąca połączona z koncertem
(2010-01-30)

Zapraszam Całą służbę liturgiczną oraz Rodziców na Mszę świętą 4 lutego w intencji powołań kapłańskich. Po pierwszoczwartkowej Eucharystii zapraszam Wszystkich do salki na poczęstunek. Będziemy mieli okazję usłyszeć kolędy w wykonaniu p. Katarzyny Szymik na Fletni Pana oraz sami włączyć się w ich śpiew. Jak zwykle w rodzinnej atmosferze pragniemy przeżyć ten czas.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 3355485