Kronika
30, 31 października – Koniaków City
(2009-10-31)

Już dwa miesiące szkoły, więc najwyższy czas, żeby odpocząć. Ministranci wiedzą jak to robić, więc 30 i 31 października wybrali się na zdobywanie Koniakowa. W godzinach popołudniowych, dwudziestopięcioosobowa grupka wyjechała busikiem w wyznaczonym celu. Jak się okazało nie było to całkiem proste, ponieważ objazdy do Wisły prowadziły przez Berlin albo co najmniej przez Warszawę… Ale udało się…

Więcej
Urodziny ks. opiekuna
(2009-10-20)

We wtorkowy wieczór spotkaliśmy się na wieczornej Eucharystii w intencji naszego nowego opiekuna ks. Cezariusza Wali. Modliliśmy się o potrzebne dla niego łaski oraz cierpliwość dla ministrantów i lektorów naszej parafii: Księdzu Czarkowi życzymy wielu Bożych łask i jak najwięcej radości w naszej wspólnocie…

Więcej
Szkolenie nowych archidiecezjalnych animatorów
(2009-10-10)

W poranek sobotni 10 października około 60 kandydatów na animatorów z diecezji zgromadziło się w pomieszczeniu drukarni diecezjalnej. Z naszej parafii zostali wybrani: Janusz Sternal i Adam Reimann.

Więcej
Spotkanie z rodzicami i chipso-żercami
(2009-10-01)

1 października 2009 r. odbyła się - jak zaplanowano - comiesięczna Msza pierwszo-czwartkowa. Podczas Eucharystii modliliśmy się w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych zwłaszcza z grona parafialnej służby liturgicznej, a także pamiętaliśmy o kapłanach pochodzących z naszej parafii. Wpatrywaliśmy się w przykład św. Teresy od Dzieciątka Jezus, która w swoim szarym życiu odnalazła "Małą Drogę" do świętości, której także pragniemy dla siebie.

Więcej
Malujemy, sprzątamy, czyli MPO – wesołe śmiatki
(2009-09-25)

Nadszedł czas, aby doprowadzić ministranckie salki do stanu używalności… Nie było to łatwe. Dzięki Lektorom i Ministrantom oraz przy zdecydowanej pomocy Pana Zbigniewa oraz Ireneusza - pracowników probostwa, a zarazem ojców lektorów, udało się pomalować i wysprzątać dwa pomieszczenia ministranckie.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 9
Ilość odwiedzin: 4254364