Kronika
Szkolenie nowych archidiecezjalnych animatorów
(2009-10-10)

W poranek sobotni 10 października około 60 kandydatów na animatorów z diecezji zgromadziło się w pomieszczeniu drukarni diecezjalnej. Z naszej parafii zostali wybrani: Janusz Sternal i Adam Reimann.

Więcej
Spotkanie z rodzicami i chipso-żercami
(2009-10-01)

1 października 2009 r. odbyła się - jak zaplanowano - comiesięczna Msza pierwszo-czwartkowa. Podczas Eucharystii modliliśmy się w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych zwłaszcza z grona parafialnej służby liturgicznej, a także pamiętaliśmy o kapłanach pochodzących z naszej parafii. Wpatrywaliśmy się w przykład św. Teresy od Dzieciątka Jezus, która w swoim szarym życiu odnalazła "Małą Drogę" do świętości, której także pragniemy dla siebie.

Więcej
Malujemy, sprzątamy, czyli MPO – wesołe śmiatki
(2009-09-25)

Nadszedł czas, aby doprowadzić ministranckie salki do stanu używalności… Nie było to łatwe. Dzięki Lektorom i Ministrantom oraz przy zdecydowanej pomocy Pana Zbigniewa oraz Ireneusza - pracowników probostwa, a zarazem ojców lektorów, udało się pomalować i wysprzątać dwa pomieszczenia ministranckie.

Więcej
Bowling i kino
(2009-09-19)

W sobotę 19 września przed południem ministranci w składzie wyruszyli do kina Cinema City w Katowicach na najnowszy trójwymiarowy film Walta Disneya: "Załoga G". Niejeden z uczestników projekcji pomarzył o tym, aby być wyjątkowym i posiadać super gadżety jak wspomniana Załoga z filmu 3D.

Więcej
Szukamy nowych komandosów
(2009-09-19)

W sobotę 19 września odbyło się pierwsze spotkanie kandydatów na ministrantów. Oprócz Krzysia Gawlika i Kuby Grzywacza, którzy już pod koniec roku szkolnego rozpoczęli swoje przygotowania, pojawili się Jakub Nowak, Janek Dypkowski i Michał Opara.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 3355393