Kronika
Pielgrzymka do katedry i zadania...
(2016-08-24)

Już w najbliższą sobotę 27 sierpnia o godz. 9.00 wyruszamy z placu przy probostwie do katedry Chrystusa Króla w Katowicach na powakacyjną pielgrzymkę ministrantów. Zabieramy swoje komże i czerwone stroje. W rozwinięciu przedstawiamy poszczególne zadania i posługi pełnione na pielgrzymce.

Więcej
Spotkanie przed pielgrzymką
(2016-08-21)

Ministranci pragnący posługiwać na powakacyjnej pielgrzymce proszeni są o przyjście na spotkanie 25 sierpnia br., w czwartek po Mszy świętej wieczornej do salek ministranckich.

Więcej
Pielgrzymka ministrantów do katedry
(2016-08-16)

W sobotę 27 sierpnia br. w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach odbędzie się powakacyjna pielgrzymka ministrantów. Wspólnie razem wyruszamy z placu przy probostwie o godz. 9.00. Na pielgrzymkę zabieramy stroje liturgiczne i sztandar.

Więcej
Lipcowa punktacja
(2016-08-12)

W zakrystii możemy sprawdzić swoje obecności na służbach podczas pierwszego miesiąca wakacyjnego. Ministrantem miesiąca lipca niespodziewanie został Krzysztof Reimann z 17 obecnościami, następnie na drugim miejscu uplasował się Paweł Matusik z 13 obecnościami i na trzecim miejscu Krzysztof Gawlik oraz Łukasz Kalisiak z 12 obecnościami na służbach.

Więcej
Wakcyjna służba
(2016-08-03)

W rozwinięciu newsa przypominamy harmonogram służby po przyjeździe z Danii i Niemiec. Zostały jeszcze wolne miejsca do obsadzenia. Skonsultujmy nasze plany wakacyjne z rodzicami i odpowiednio zapiszmy się na dyżury.

Więcej