Kronika
Bierzmowanie 19 maja...
(2016-05-17)

Już w najbliższy czwartek będziemy uczestniczyć we Mszy świętej z udzielaniem Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży, a zarazem Eucharystii urodzinowej ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca. Msza święta jest obowiązkowa dla wszystkich ministrantów. W rozwinięciu prezentujemy funkcje.

Więcej
Przygotowania do Festynu
(2016-05-15)

Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że w tym roku nie będzie potrzebna pomoc Mam do pakowania losów (pakowanie miało być 17 maja). Udało się to zrobić wcześniej z ministrantami i zaprzyjaźnionymi ministranckimi koleżankami :-)

Więcej
Bierzmowanie i urodziny ks. Arcybiskupa
(2016-05-14)

W czwartek 19 maja br. podczas Mszy św. o godz. 18.00 ks. Arcybiskup Wiktor Skworc udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. W związku z tym nie będzie w tym dniu nabożeństwa majowego.

Więcej
Wycieczka ministrantów i rodziców...
(2016-05-12)

W nawiązaniu do ostatniego spotkania z rodzicami przypominamy, że w sobotę 11 czerwca br. planujemy długo wyczekiwaną całodniową wycieczkę Rodziców i Ministrantów. Warto już teraz zarezerwować sobie całą sobotę na wyjazd. 

Więcej
Nowa punktacja
(2016-05-09)

W zakrystii umiesciliśmy najnowszą punktację ministrancką za ubiegły miesiąc. W kwietniu rozpoczęliśmy Apele Maryjne, a w maju nabożeństwa majowe, na które serdecznie wszystkich zapraszamy.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3327240