Kronika
Marcowa punktacja
(2016-04-10)

W ubiegłym miesiącu przeżywaliśmy tajemnice męki, śmierci i zmartwychwstania Pańskiego. Był to dla nas wytężony czas ministranckiej służby.

Więcej
Zbiórka na Światowe Dni Młodzieży
(2016-04-09)

W najbliższą niedzielę młodzież naszej parafii, w tym ministranci, będzie zbierała ofiary na organizację Światowych Dni Młodzieży (podział osób w rozwinięciu). Możemy włączyć się w to dzieło poprzez złożenie ofiary u nas lub zabranie karteczki z numerem konta i wpłacenie dowolnej ofiary w domu. Możemy także nabyć gadżety związane ze spotkaniem z papiezem w Krakowie.

Więcej
Rozpoczynamy piłkarski sezon
(2016-04-06)

Śniegi i mrozy odeszły, więc czas na wznowienie naszych treningów piłkarskich, pierwszy odbędzie się 9 kwietnia po naszej zbiórce standardowo na Orliku przy osiedlu Wajdy.

Więcej
Spotkanie przed Światowymi Dniami Młodzieży
(2016-04-02)

Ministrantów pragnących wyjechać na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa, zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w najbliższą środę 6 kwietnia 2016 r. o godz. 19.00 w sali parafialnej.

Więcej
Liczenie wiernych
(2016-03-31)

Każdego roku zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski prowadzone są badania praktyk religijnych tzw. „dominicantes” i „communicantes”. Odbędą się one w całej Polsce w najbliższą sobotę i niedzielę (2 i 3 kwietnia br.)

Więcej