Kronika
Adoracja przy Ciemnicy i Grobie Pańskim
(2016-03-23)

Zapraszamy ministrantów do zapoznania się z harmonogramem adoracji przy Ciemnicy i Grobie Pańskim. Na adorację warto zabrać Skarbiec Modlitw i Pieśni, różaniec itp. Dajmy dobre sumienne świadectwo wiary poprzez gorliwą modlitwę.

Więcej
Zbiórki w Triduum Paschalnym
(2016-03-22)

Zachęcamy ministrantów do zapoznania się z harmonogramem zbiórek podczas Triduum Paschalnego. Przypominamy, że zbiórki są obowiązkowe, ponieważ omawiane są dodatkowe funkcje i procesje, których na co dzień nie wykonujemy.

Więcej
Nabożeństwa dodatkowe w W. Tygodniu
(2016-03-21)

Przed nami największe świeto chrześcijańskie na świecie jakim jest Wielkanoc. Bedziemy przygotowywać sie do niego przez Triduum Paschalne, obfitujące w znaki i symbole. W Wielkim Tygodniu będziemy mieli okazję uczestniczyć także w dodatkowych nabożeństwach.

Więcej
Spowiedź święta
(2016-03-19)

Jako ministranci pamiętajmy o przygotowaniu zewnętrznym i wewnętrznym do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Przygotujmy odpowiedni strój na czas świąt. W kościele przez święta i przez oktawę służyć będziemy w komżach świątecznych.

Więcej
Wspomnienie z ministranckich półkolonii
(2016-03-18)

W ferie zimowe ministranci naszej parafii mieli niezwykłą okazję wybrać się na wycieczkę… do Bogucic. Dzięki gościnności ks. Proboszcza, mogli przez 2 dni spać w domu rekolekcyjnym, modlić się i wspólnie spędzać czas.

Więcej