Kronika
Jubileusz Księdza Proboszcza
(2016-04-13)

Serdecznie zapraszam na Mszę świętą w piątek 15 kwietnia br. o godz. 18.00 w intencji księdza Proboszcza Jana Morcinka z okazji 40 rocznicy przyjęcia święceń kapłańskich. Najlepszym podziękowaniem księdzu Proboszczowi za posługę w naszej parafii będzie ofiarowana Komunia Święta w Jego intencji.

Więcej
Msza z biskupem Pierskałą
(2016-04-11)

We wtorek odbędzie się w naszym sanktuarium spotkanie diakonów stałych Metropolii Górnośląskiej, który prowadził będzie Ks. Bp. Rudolf Pierskała z Opola. Ks. Bp przewodniczył będzie również Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy ministrantów na to wydarzenie.

Więcej
Marcowa punktacja
(2016-04-10)

W ubiegłym miesiącu przeżywaliśmy tajemnice męki, śmierci i zmartwychwstania Pańskiego. Był to dla nas wytężony czas ministranckiej służby.

Więcej
Zbiórka na Światowe Dni Młodzieży
(2016-04-09)

W najbliższą niedzielę młodzież naszej parafii, w tym ministranci, będzie zbierała ofiary na organizację Światowych Dni Młodzieży (podział osób w rozwinięciu). Możemy włączyć się w to dzieło poprzez złożenie ofiary u nas lub zabranie karteczki z numerem konta i wpłacenie dowolnej ofiary w domu. Możemy także nabyć gadżety związane ze spotkaniem z papiezem w Krakowie.

Więcej
Rozpoczynamy piłkarski sezon
(2016-04-06)

Śniegi i mrozy odeszły, więc czas na wznowienie naszych treningów piłkarskich, pierwszy odbędzie się 9 kwietnia po naszej zbiórce standardowo na Orliku przy osiedlu Wajdy.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 4350861