Kronika
Małe podsumowanie…
(2016-02-27)

Nasze półkolonie oraz wizyta w Muzeum Śląskim, Tyńcu, krakowskim Aqua Parku, diakonacie w Mysłowicach Kosztowach i Laserhousie dobiegły końca podobnie jak ferie. Pozostaną niezapomniane wspomnienia. Ci co uczestniczyli w tych wydarzeniach, wiedzą o czym mowa…. Już wkrótce ukażą się relacje i zdjęcia.

Więcej
Święcenia diakonatu i wizyta w laserhouse
(2016-02-22)

Święcenia diakonatu odbędą się w sobotę 27 lutego br. w trzech miejscach archidiecezji. Pierwszą grupę alumnów w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Mysłowicach-Kosztowach wyświęci abp Wiktor Skworc. Kolejni klerycy święcenia otrzymają w kościele Matki Bożej Szkaplerznej i św. Piusa X w Jejkowicach z rąk bp. Marka Szkudły.

Więcej
Ministranckie półkolonie...
(2016-02-17)

W najbliższą niedzielę 21 lutego br. z zakrystii, osoby uczestniczące w ministranckich „półkoloniach”, będą mogły zabrać karteczki z najważniejszymi informacjami dotyczącymi trzydniowego pobytu w Domu Pielgrzyma.

Więcej
Modlitwa w zakrystii w Wielkim Poście
(2016-02-15)

Wraz z Wielkim Postem zmieniła się nasza modlitwa przed i po służeniu. Została umieszczona w zakrystii. Prezentujemy ją w rozwinięciu, aby zwłaszcza młodsi ministranci, mogli się z  nią zapoznać i nauczyć.

Więcej
Służba w ferie
(2016-02-13)

Na naszej stronie w dziale „Służba podczas ferii” można sprawdzić swoją zaktualizowaną służbę, w okresie wolnym od szkoły. Podczas ferii nie obowiązuje plan służby w tygodniu i plan niedzielny. Zachęcamy, aby w czasie wolnym od szkoły szczególnie dać więcej swojego czasu Panu Bogu!

Więcej