Kronika
Obecności na salkach!
(2016-01-10)

W tym tygodniu na naszych salkach pojawił się specjalny kalendarz. Wszystkie osoby korzystające z salek proszone są o zapisywanie się pod konkretną datą.

Więcej
Pamiątkowe zdjęcia
(2016-01-06)

W zakrystii zostały wystawione zdjęcia grupowe z uroczystości patronalnej ku czci świętego Tarsycjusza. Zapraszamy do zabrania fotografii dla każdej rodziny na pamiątkę.

Więcej
Epifania...
(2016-01-03)

W najbliższą środę 6 stycznia br. przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Msze święte w tym dniu tak jak w niedzielę (plan w rozwinięciu). W tym dniu obchodzimy również w naszej archidiecezji Dies Episcopi – rocznicę konsekracji Ks. Abp. Wiktora Skworca.

Więcej
Adoracja ministrantów przy żłóbku w Panewnikach
(2016-01-02)

Tradycyjna adoracja ministrantów przy panewnickim żłóbku, odbędzie się w sobotę 16 stycznia 2016 r. o godz. 10.00 w klasztorze ojców franciszkanów w Katowicach Panewnikach. Jako ministranci naszej parafii wybieramy się wspólnie na to wydarzenie.

Więcej
Życzenia noworoczne...
(2016-01-01)

Z okazji Nowego Roku życzę całej Służbie Liturgicznej, Rodzicom Ministrantów, Parafianom i Gościom   opieki świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Niech każdy nowy dzień będzie przeżyty na chwałę Bogu i pożytek ludziom.

Więcej