Kronika
Styczniowa punktacja
(2016-02-04)

Z nastaniem miesiąca styczna rozpoczęliśmy Nowy Rok. Czas, w którym możemy rozpocząć realizować nowe postanowienia, które będą nas prowadzić do Chrystusa. Uczestniczyliśmy w Święcie Trzech Króli i staraliśmy się, aby nasza służba kolędowa i przy ołtarzu była jak najlepsza i przynosiła dobre owoce.

Więcej
Zapisy na rekolekcje wakacyjne
(2016-02-01)

Serdecznie zapraszamy na stronę http://ministranci-bogucice.pl/rekolekcje/, gdzie znajdziemy formularz zapisów na wakacyjne rekolekcje służby liturgicznej. Warto dobrze zaplanować swoje wakacje, by wszystko było udane! Pierwsi ministranci już są zapisani, czekamy na następnych!

Więcej
Zbiórka sportowa
(2016-01-28)

Po ostatnim udanym turnieju w FIFĘ, postanowiliśmy powtórzyć zbiórkę sportową. Już w najbliższą sobotę będziemy mieli okazję brać udział w dobrze nam znanych nam sportowych zmaganiach.

Więcej
Spotkanie Rodziców i Ministrantów
(2016-01-27)

Serdecznie zapraszamy Rodziców i ministrantów na Mszę świętą w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, w pierwszy czwartek -  4 lutego o godz. 18.00. Ponieważ tego dnia przypada także „Tłusty Czwartek”, nie może zabraknąć pysznych krepli lub jak kto woli pączków.

Więcej
Asysta na I czwartek
(2016-01-25)

W rozwinięciu prezentujemy podział funkcji na Mszę świętą w intancji powołań, która zostanie odprawiona w I czwartek miesiaca 4 lutego 16 r.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 4350977