Kronika
Gwiezdne Wojny. Przebudzenie mocy.
(2015-12-13)

We wtorek 22 grudnia br. organizujemy ministranckie wyjście do kina na długo wyczekiwany film: „Gwiezdne Wojny – Przebudzenie mocy.”  Zbiórka przed probostwem o godz. 18.40 dla chcących iść razem. Projekcja filmu odbędzie się o godz. 19.30 w Multikinie w Galerii Katowickiej.

Więcej
Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia
(2015-12-12)

Papież ogłosił Nadzwyczajny Rok Miłosierdzia. Z tej okazji w wybranych kościołach, wierni będą mogli zyskiwać specjalne odpusty. Nasza bazylika od jutra również będzie kościołem jubileuszowym. Zgodnie z zapowiedziami ze zbiórki,  każdą Mszę świętą będziemy rozpoczynać z tyłu Kościoła (wejście główne).

Więcej
Rozwiązanie quizu ministranckiego...
(2015-12-03)

Z otrzymanych odpowiedzi z konkursu ministranckiego ogłoszonego w niedzielę 22 listopada br., w wydaniu specjalnym Boguckiej Rodziny, wylosowano zwycięzców.

Więcej
Zdjęcia z Uroczystości ku czci św. Tarsycjusza
(2015-12-02)

Zapraszamy do galerii, w której znajdziemy najnowsze zdjęcia z uroczystości ku czci św. Tarsycjusza. Zobaczymy nowoprzyjetych kandydatów na ministrantów, lektorów, zdjęcia rodziców i grup ministranckich.

Więcej
Sprawy bieżące...
(2015-12-01)

W najbliższy I czwartek miesiąca jesteśmy zaproszeni zarówno na roraty jak i na wieczorną Mszę świętą o godz. 18.00 w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Po Mszy świętej nie będzie  spotkania z rodzicami.

Więcej