Kronika
Prezent od Dzieciątka
(2015-12-26)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, Dzieciątko przyniosło ministrantom wyjątkowy prezent. Otrzymali pod choinkę konsolę Xbox One. Widać, że Dzieciątko doceniło ich gorliwą służbę oraz zaangażowanie na co dzień.

Więcej
Życzenia świątaczne...
(2015-12-25)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam Drodzy Ministranci Młodsi i Starsi, Lektorzy i Kantorzy, Animatorzy, aby Jezus, Który przyszedł na świat z miłości do człowieka wyciągnął nad Wami swoją błogosławiącą dłoń. Niech Jego przyjście rozjaśni cienie Waszego życia i posługi, doda sił do nieustannej przemiany serc.

Więcej
Świąteczne asysty
(2015-12-19)

W rozwinięciu newsa zamieściliśmy świąteczne asysty. Przedstawiamy listę osób pełniących funkcje w liturgii na pasterce transmitowanej przez Radio Katowice o północy oraz sumie odpustowej 26 grudnia o godz. 11.30.

Więcej
Turniej FIFA!
(2015-12-17)

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Pierwszym Ministranckim Turnieju FIFA!!!

Więcej
Spotkanie świąteczne
(2015-12-15)

W środę 23 grudnia o godz. 19.00 będziemy mieli okazję uczestniczyć w ministranckim spotkaniu świątecznym na naszych salkach. Podczas ministranckiego, wigilijnego spotkania, będzie czas na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, przedświąteczną spowiedź, połamanie się opłatkiem i wzajemne złożenie świątecznych życzeń.

Więcej