Kronika
Ostatnie trasy kolędowe
(2016-01-13)

Zostało już tylko kilka miejsc na zapisy na ostatnie trasy kolędowe. Serdecznie zapraszamy ministrantów, którzy najmniej razy uczestniczyli w odwiedzinach duszpasterskich do zapisów.

Więcej
Grudniowa punktacja
(2016-01-12)

Miniony miesiąc przyniósł nam na świat Zbawiciela! Z radością mogliśmy uczestniczyć w roratach, a następnie w Uroczystości Narodzenia Pańskiego i parafialnym odpuście. Cieszymy się, że tak licznie uczestniczyliśmy w roratach i nie zabrakło nas także na Pasterce!

Więcej
Obecności na salkach!
(2016-01-10)

W tym tygodniu na naszych salkach pojawił się specjalny kalendarz. Wszystkie osoby korzystające z salek proszone są o zapisywanie się pod konkretną datą.

Więcej
Pamiątkowe zdjęcia
(2016-01-06)

W zakrystii zostały wystawione zdjęcia grupowe z uroczystości patronalnej ku czci świętego Tarsycjusza. Zapraszamy do zabrania fotografii dla każdej rodziny na pamiątkę.

Więcej
Epifania...
(2016-01-03)

W najbliższą środę 6 stycznia br. przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Msze święte w tym dniu tak jak w niedzielę (plan w rozwinięciu). W tym dniu obchodzimy również w naszej archidiecezji Dies Episcopi – rocznicę konsekracji Ks. Abp. Wiktora Skworca.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 3355350