Kronika
Pasterka i odpust
(2018-12-22)

Już niedługo skończy się Adwent, okres przygotoawań, i rozpoczną się święta. Pierwsza Msza Św. w Boże Narodzenie będzie celebrowana w nocy z 24 na 25 grudnia o północy, nazywana jest ona pasterką, ponieważ to pasterze jako pierwsi przyszli pokłonić się nowonarodzonemu Mesjaszowi. Następnego dnia w naszej parafii obchodzimy odpust ku czci św. Szczepana, uroczysta suma odpustowa zostanie odprawiona  o 11:30.

Więcej
Kino w przerwie świątecznej
(2018-12-17)

W przerwie świątecznej ministranci mają zwyczaj wpólnie chodzić do kina. Pielęgnując tę tradycję, także w tym roku chcemy wybrać się na wspólny seans.

Więcej
Zabawa dla rodziców
(2018-12-15)

Zabawa dla rodziców odbędzie się 26 stycznia (sobota). Serdecznie zapraszam wszystkich. Lista w mojej szufladzie. 

ks. Adam 

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia...
(2018-12-04)

W sobotę 8 grudnia przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w tym dniu Dzieci Maryi mają swoje święto. Uroczysta Eucharystia będzie sprawowana w naszym kościele o godz. 9:00.

Więcej
Adwent
(2018-12-02)

W niedzielę rozpoczęliśmy nowy rok liturgiczny, oznacza to, że rozpoczął się okres adwentu - przygotowania do Bożego Narodzenia. W Kościele dominuje teraz kolor fioletowy, w którym będziemy służyć (z kilkoma wyjatkami),  aż do pasterki. Wraz z adwentem rozpoczęły się także Msze Święte roratnie...

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Sebastian Nowak

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 7
Ilość odwiedzin: 2755375