Kronika
Zapisy na wyjście do kina
(2015-10-01)

W zakrystii została umieszczona lista osób chętnych na wyjście na film: „Czy naprawdę wierzysz”. Wybieramy się do kina Światowid (ul. 3 Maja) w środę 7 października o godz. 19.00. Spotykamy się przed kinem. Możemy zapisywać rodzinę, przyjaciół i znajomych.

Więcej
Plan odmawiania różańca świętego
(2015-09-29)

Jesteśmy parafią maryjną, a to zobowiązuje. Dlatego szczególnie w październiku naszą modlitwą różańcową chcemy ogarniać cały Kościół, świat, Ojczyznę, parafię i rodziny w niej mieszkające, a także wszystkie sprawy osobiste. Chemy polecać Bogu zwłaszcza wszystkich prześladowanych za wiarę.

Więcej
I czwartek miesiąca
(2015-09-28)

W najbliższy pierwszy czwartek miesiąca - 1 października br. -   zapraszamy ministrantów wraz z rodzicami na Mszę świętą w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Po Eucharystii rodziców zapraszamy na spotkanie do Sali parafialnej.

Więcej
Wspomnienia z Krakowa
(2015-09-27)

W sobotę 26 września br. ministranci naszej parafii wybrali się na wycieczkę do Krakowa Łagiewnik. Najpierw wzięli udział w interaktywnym seansie w krakowskim kinie „Bonarka”, podczas którego w sali muzyki poznali historię kolęd i pieśni kościelnych, w tym historię najsłynniejszej kolędy świata – „Cicha noc”.

Więcej
Sobota kierunek Kraków!
(2015-09-24)

W najbliższą sobotę z ekipą ministrancką wyruszamy na podbój Krakowa! Przychodzimy na Mszę świętą o godz. 8.00. Przynosimy swoje komże ministranckie, które po Mszy zostawimy w zakrystii na służbę niedzielną (nie zabieramy ich na wyjazd do Krakowa).

Więcej