Kronika
Wspomnienia z Krakowa
(2015-09-27)

W sobotę 26 września br. ministranci naszej parafii wybrali się na wycieczkę do Krakowa Łagiewnik. Najpierw wzięli udział w interaktywnym seansie w krakowskim kinie „Bonarka”, podczas którego w sali muzyki poznali historię kolęd i pieśni kościelnych, w tym historię najsłynniejszej kolędy świata – „Cicha noc”.

Więcej
Sobota kierunek Kraków!
(2015-09-24)

W najbliższą sobotę z ekipą ministrancką wyruszamy na podbój Krakowa! Przychodzimy na Mszę świętą o godz. 8.00. Przynosimy swoje komże ministranckie, które po Mszy zostawimy w zakrystii na służbę niedzielną (nie zabieramy ich na wyjazd do Krakowa).

Więcej
Wyjazd do Krakowa
(2015-09-17)

W sobotę 26 września jako grupa ministrantów wybieramy się do Krakowa. Chcemy pomodlić się przy relikwiach siostry Faustyny Kowalskiej w łagiewnickim klasztorze, zwiedzić celę gdzie mieszkała oraz pomodlić się w sanktuarium Bożego Miłosierdzia,  konsekrowanym przez św. Jana Pawła II.

Więcej
Najbliższa odprawa
(2015-09-14)

Serdecznie zapraszamy na odprawę ministrantów starszych oraz animatorów, która odbędzie się w najbliższy wtorek 15 września po Mszy świętej wieczornej o godz. 19.00.

Więcej
Aktualizujemy swoje dane...
(2015-09-12)

W zakrystii zostały umieszczone listy ministrantów młodszych, animatorów i starszych formujących się na odprawach oraz lektorów – ministrantów honorowych.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4350922