Kronika
Powakacyjna pielgrzymka - zapowiedź
(2015-08-17)

Co roku pod koniec wakacji organizowana jest diecezjalna pielgrzymka ministrantów. Jako ministranci naszej parafii oczywiście na nią się wybieramy. W tym roku pielgrzymka odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia. Z okazji świętowania 90 – lecia istnienia diecezji katowickiej, pielgrzymkę rozpoczniemy o godz. 10.00 w kościele św. apostołów Piotra i Pawła w Katowicach.

Więcej
Nasza służba
(2015-08-15)

Przed nami dwa ostatnie tygodnie wakacji. Po pięknych przygodach i odwiedzinach wspaniałych miejsc, spotkaniu ciekawych ludzi, przyjeżdżamy z powrotem do Bogucic. Wracając ze wspomnieniami w sercu, powracamy też do naszej posługi i obowiązków ministranckich.

Więcej
List do Nuncjusza Apostolskiego w Polsce
(2015-08-07)

Drodzy Ministranci! Z pewnością pamiętacie piękne spotkanie z Nuncjuszem Apostolskim w Polsce, arcybiskupem Celestino Migliore, podczas ministranckiej wycieczki do Warszawy i Niepokalanowa.  W naszym imieniu, Patryk Paszko przygotował list, będący podziękowaniem za możliwość spotkania z Ks. Arcybiskupem Nuncjuszem. Zachęcamy do przeczytania go oraz odwiedzin strony internetowej nuncjatury, na której znajdziemy wiele interesujących treści: http://nuncjatura.pl

Więcej
Konkurs fotograficzny
(2015-08-01)

Miesiąc lipiec za nami. Wielu z nas przeżyło już wspaniałe wakacyjne przygody. Może warto się nimi podzielić? „Mały Gość Niedzielny” zaprasza do nadsyłania zdjęć z wakacyjnych podróży, wypoczynku, pielgrzymek czy rekolekcji. Zdjęcia można nadsyłać na adres: wakacje2015@malygosc.pl Dokładny regulamin konkursu znajdziemy na stronie „Małego Gościa”.

Więcej
Sprzedaż "Gości" w Piekarach
(2015-07-22)

Ministranci pragnący posługiwać na stanowej pielgrzymce kobiet do Piekar Śląskich 16 sierpnia br. mogą zgłaszać swój udział za pomocą e-maila: czarak@katowice.opoka.org.pl

Więcej