Kronika
Roznosimy podziękowania festynowe
(2015-07-19)

W zakrystii znajdują się podziękowania za pomoc w organizacji festynu parafialnego. Będziemy je roznosić pod wskazane adresy. Ministrantów dysponujących wolnym czasem zapraszamy do pomocy.

Więcej
Zapisy na dalszą część wakacji
(2015-07-17)

W zakrystii zostały umieszczone najnowsze plany wakacyjne. Mamy możliwość zapisów na drugą część wakacji i początku roku, kiedy nie ma jeszcze ustalonych grup. Przypominamy ministrantom, którzy pozostają w domach o gorliwej służbie.

Więcej
Pielgrzymka ministrantów do katedry
(2015-07-14)

W naszych wakacyjnych planach nie zapomnijmy zarezerwować sobie daty 29 sierpnia br. To czas ministranckiej powakacyjnej pielgrzymki. W rocznicę 90 lat istnienia diecezji, naszą pielgrzymkę rozpoczniemy od kościoła św. apostołów Piotra i Pawła w Katowicach.

Więcej
Służba wakacyjna
(2015-06-28)

W zakrystii znajdziemy listy zapisów na służbę wakacyjną. Od poniedziałku 29 czerwca przestają obowiązywać plany służby w tygodniu i w niedzielę. Służymy tylko i wyłącznie według grafików wakacyjnych.

Więcej
Zdjęcia z Nuncjuszem
(2015-06-27)

Serdecznie zapraszamy ministrantów, którzy byli na wyjeździe w Warszawie, do zabierania z zakrystii pamiątkowych zdjęć z arcybiskupem Celestino Migliore. Możemy też na gazetce w zakrystii zobaczyć wiele fotografii z tego wyjazdu.

Więcej