Kronika
Funkcje na ustanowieniu Bazyliki
(2015-06-18)

W rozwinięciu prezentujemy listę funkcji na uroczystości ogłoszenia naszego kościoła bazyliką oraz inne ważne informacje.

Więcej
Wyjazd do Warszawy
(2015-06-17)

Podajemy najważniejsze informacje związane z wyjazdem ministrantów do Warszawy. W poniedziałek 22 czerwca przychodzimy z komżami na Mszę świętą o godz. 8.00. Bagaże możemy zostawić w zakrystii.

Więcej
Zwycięzcy Konkursu Fotograficznego
(2015-06-16)

Troszeczkę czasu minęło już od Festynu Parafialnego, a nie było okazji by opublikować nazwiska osób, które otrzymały nagrody w konkursie fotograficznym dotyczącym naszej parafii.

Więcej
Lista osób wyjeżdżających do Warszawy
(2015-06-15)

Po pracowitym okresie przygotowań do ogłoszenia naszego kościoła bazyliką, zbliża się czas wyjazdu ministrantów do Warszawy. W rozwinięciu przedstawiamy listę osób wyjeżdżających. Pieniądze za wyjazd przynosimy na nabliższą zbiórkę w sobotę 20 czerwca br.

Więcej
Festynowe podziękowania...
(2015-06-11)

Dziękujemy serdecznie Parafianom i Gościom za udział w VI Festynie Parafialnym! Po raz kolejny udało się nam spotkać na wspólnej zabawie i świętowaniu! Cieszymy się, że parafialny festyn odbił się po raz kolejny, bardzo pozytywnym echem w naszej dzielnicy.

Więcej