Kronika
Konkurs fotograficzny
(2015-08-01)

Miesiąc lipiec za nami. Wielu z nas przeżyło już wspaniałe wakacyjne przygody. Może warto się nimi podzielić? „Mały Gość Niedzielny” zaprasza do nadsyłania zdjęć z wakacyjnych podróży, wypoczynku, pielgrzymek czy rekolekcji. Zdjęcia można nadsyłać na adres: wakacje2015@malygosc.pl Dokładny regulamin konkursu znajdziemy na stronie „Małego Gościa”.

Więcej
Sprzedaż "Gości" w Piekarach
(2015-07-22)

Ministranci pragnący posługiwać na stanowej pielgrzymce kobiet do Piekar Śląskich 16 sierpnia br. mogą zgłaszać swój udział za pomocą e-maila: czarak@katowice.opoka.org.pl

Więcej
Roznosimy podziękowania festynowe
(2015-07-19)

W zakrystii znajdują się podziękowania za pomoc w organizacji festynu parafialnego. Będziemy je roznosić pod wskazane adresy. Ministrantów dysponujących wolnym czasem zapraszamy do pomocy.

Więcej
Zapisy na dalszą część wakacji
(2015-07-17)

W zakrystii zostały umieszczone najnowsze plany wakacyjne. Mamy możliwość zapisów na drugą część wakacji i początku roku, kiedy nie ma jeszcze ustalonych grup. Przypominamy ministrantom, którzy pozostają w domach o gorliwej służbie.

Więcej
Pielgrzymka ministrantów do katedry
(2015-07-14)

W naszych wakacyjnych planach nie zapomnijmy zarezerwować sobie daty 29 sierpnia br. To czas ministranckiej powakacyjnej pielgrzymki. W rocznicę 90 lat istnienia diecezji, naszą pielgrzymkę rozpoczniemy od kościoła św. apostołów Piotra i Pawła w Katowicach.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 3355354