Kronika
Najważniejsze informacje...
(2015-06-09)

Serdecznie zapraszamy ministrantów w najbliższą sobotę na godz. 9.00 na zbiórkę. Będziemy poruszać m.in. sprawy związane z przygotowaniem do uroczystości ogłoszenia naszego sanktuarium bazyliką oraz najważniejsze Informacje o wyjeździe do Warszawy (będzie również ostatnia możliwość zapisania się na wyjazd).

Więcej
Asysta odpustowa
(2015-06-05)

Przedstawiamy plan asysty na odpust parafialny, który już w najbliższą niedzielę. Uroczysta suma odpustowa z procesją dookoła kościoła po Mszy świętej o godz. 11.30. Tego dnia służymy dwa razy.

Więcej
Pofestynowe spotkanie
(2015-06-04)

Na podziękowania jeszcze będzie odpowiedni moment, a tymczasem zapraszamy rodziców i ministrantów posługujących na festynie na tradycyjnego podsumowującego grilla.

Więcej
Informacja dla rodziców
(2015-06-03)

Nastąpiła modyfikacja czasowa związana z ustawianiem sceny. Będziemy rozładowywać auta i ustawiać scenę między 19.00 a 20.00. Kochane Mamy proszone są o przyniesienie nożyków do obierania jabłek na kompot :)

Więcej
Podziękowania...
(2015-06-02)

Przekazuję Wam Drodzy Ministranci podziękowania, które napłynęły dla Was z "Gościa Niedzielnego". Zdjęcia z pielgrzymki można oglądać na stronie www.gosc.pl Dziękuję również ministrantom pielgrzymującym na piechotę na piekarskie wzgórze oraz tym, którzy ofiarnie pełnili posługę w parafii (niektórzy nawet na czterech Mszach!!! :)).

Więcej