Kronika
Pofestynowe spotkanie
(2015-06-04)

Na podziękowania jeszcze będzie odpowiedni moment, a tymczasem zapraszamy rodziców i ministrantów posługujących na festynie na tradycyjnego podsumowującego grilla.

Więcej
Informacja dla rodziców
(2015-06-03)

Nastąpiła modyfikacja czasowa związana z ustawianiem sceny. Będziemy rozładowywać auta i ustawiać scenę między 19.00 a 20.00. Kochane Mamy proszone są o przyniesienie nożyków do obierania jabłek na kompot :)

Więcej
Podziękowania...
(2015-06-02)

Przekazuję Wam Drodzy Ministranci podziękowania, które napłynęły dla Was z "Gościa Niedzielnego". Zdjęcia z pielgrzymki można oglądać na stronie www.gosc.pl Dziękuję również ministrantom pielgrzymującym na piechotę na piekarskie wzgórze oraz tym, którzy ofiarnie pełnili posługę w parafii (niektórzy nawet na czterech Mszach!!! :)).

Więcej
Konkurs fotograficzny
(2015-06-01)

Z radością informujemy, że do I Konkursu Fotograficznego pt.: „MATKA BOŻA BOGUCKA, PATRONKA PARAFII ŚW. SZCZEPANA W KATOWICACH" napłynęły prace 15 autorów, w tym dziesięciu ministrantów!

Więcej
Funkcje na Boże Ciało
(2015-06-01)

Już w najbliższy czwartek, 4 czerwca br.,  będziemy obchodzili uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, czyli Boże Ciało. W rozwinięciu prezentujemy funkcje podczas Mszy świętej o godz. 8.30 i procesji. Pamiętajmy o spowiedzi świętej, tym bardziej, że zbliża się odpust w niedzielę.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 12
Ilość odwiedzin: 4254698