Kronika
Nabożeństwa majowe
(2015-05-01)

Zapraszamy wszystkich ministrantów na nabożeństwa majowe. Odbywają się one w naszej parafii w tygodniu po Mszach wieczornych o godz. 18.30, a w soboty i niedziele o godz. 16.30.

Więcej
Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski
(2015-04-29)

Przypominamy, że uroczystość Matki Bożej Królowej Polski została przeniesiona na sobotę 2 maja br. Z tej okazji porządek Mszy świętych będzie jak w niedzielę.

Więcej
Konkurs fotograficzny!!!
(2015-04-25)

Serdecznie zapraszamy ministrantów i parafian do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez naszą parafię. Konkurs pięknie wpisuje się w oczekiwanie boguciczan na ogłoszenie sanktuarium bazyliką. Przeczytajcie regulamin i zabierajcie się za robienie zdjęć. Naprawdę warto!

Więcej
Śluby - podział asyst
(2015-04-20)

W najbliższych miesiącach w parafii wiele par narzeczeńskich będzie przyjmowało sakrament małżeństwa. Jako ministranci chcemy towarzyszyć im w tej podniosłej chwili. Zapraszamy więc na śluby. Wprowadzamy zmianę w sposobie zapisów. Od najbliższych Mszy będziemy służyli alfabetycznie. W rozwinięciu lista ministrantów, którzy są zapisani na śluby i Msze nadzwyczajne do końca roku szkolnego.

Więcej
Apele Maryjne i Wspólnotowy brewiarz
(2015-04-15)

Drodzy ministranci! Od najbliższej soboty wznawiamy Apele Maryjne o godz. 20.00. Warto polecać swoje intencje i sprawy za przyczyną Matki Najświętszej. Modlitwą pragniemy otoczyć także intencje pielgrzymów przybywających do naszego sanktuarium oraz przygotowania do ogłoszenia naszej świątyni bazyliką.

Więcej