Kronika
Podziękowanie za urodzinowe życzenia
(2014-10-21)

Serdecznie dziękuję Służbie Liturgicznej i Rodzicom Ministrantów za Mszę i ofiarowaną Komunię świętą. Bardzo dziękuję za życzenia i wszelkie wyrazy sympatii i życzliwości.

Więcej
Ministranci-Internauci pomagają
(2014-10-14)

Szkoła podstawowa  Arka Noego dla dzieci niepełnosprawnych (zobacz TU) prosi o poparcie w konkursie na grant organizowany przez fundację Aviva, grant zostanie przeznaczony na budowę  sali integracji polisensorycznej. Głosujemy tutaj: https://todlamniewazne .pl/inicjatywa,994.html
Więcej info w rozwinięciu.

Więcej
Ministrancki różaniec
(2014-10-13)

Zbliża się różaniec prowadzony przez animatorów (15 października) i przez ministrantów (16 października). To doskonała okazja, aby pomodlić się przez wstawiennictwo Maryi za naszą wspólnotę, szczególnie dla tych, którzy dotąd na różańcu pojawiali się rzadko. W rozwinięciu prezentujemy podział rozważań i poszczególnych dziesiątek.

Więcej
Liczenie wiernych w przyszłą niedzielę
(2014-10-12)

Każdego roku zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski prowadzone są badania praktyk religijnych tzw. dominicantes i communicantes. Odbędą się one w całej Polsce w najbliższą sobotę i niedzielę (18 i 19 października br.)

Więcej
Trzy podsumowania.
(2014-10-09)

Już ładnych parę dni trwa październik, miesiąc szczególnie poświęcony Maryi i różańcowi, więc najwyższa pora na parę podsumowań, a dokładnie trzy, tak jak mówi tytuł. Chodzi o podsumowanie służby wakacyjnej, całego roku formacyjnego 2013/2014 oraz miesiąca września.

Więcej