Kronika
Papieskie błogosławieństwa
(2014-10-27)

Serdecznie prosimy ministrantów, którzy na pielgrzymce do Włoch zamawiali papieskie błogosławieństwa dla osób wypisanych w rozwinięciu newsa, o jak najszybszy kontakt z ks. Opiekunem. PILNE!!!

Więcej
II miejsce dla naszej witryny
(2014-10-24)

Nie wszyscy odwiedzający naszą witrynę  wiedzą, że bogucicka strona zajęła II miejsce w konkursie najatrakcyjniejszych witryn ministranckich w rankingu „Małego Gościa Niedzielnego”. W numerze październikowym pisma możemy przeczytać artykuł o nas, jak również ministrantach z Witosa, którzy zdobyli I miejsce i ministrantach ze Śremu z honorowym III miejscem.

Więcej
Plan kolędy 2014/2015
(2014-10-23)

Zapraszamy do zapoznania się z wyczekiwanym planem kolędowym 2014/2015. W zakładce "Służba" znajdującym się w panelu po lewej stronie sprawdź kiedy odwiedziny duszpasterskie będą w Twoim domu. W zakrystii w pierwszej kolejności zapisz się na swoją trasę. Poinformuj także bliskich o kolędzie.

Więcej
Podziękowanie za urodzinowe życzenia
(2014-10-21)

Serdecznie dziękuję Służbie Liturgicznej i Rodzicom Ministrantów za Mszę i ofiarowaną Komunię świętą. Bardzo dziękuję za życzenia i wszelkie wyrazy sympatii i życzliwości.

Więcej
Ministranci-Internauci pomagają
(2014-10-14)

Szkoła podstawowa  Arka Noego dla dzieci niepełnosprawnych (zobacz TU) prosi o poparcie w konkursie na grant organizowany przez fundację Aviva, grant zostanie przeznaczony na budowę  sali integracji polisensorycznej. Głosujemy tutaj: https://todlamniewazne .pl/inicjatywa,994.html
Więcej info w rozwinięciu.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4350867