Kronika
Ministrancki różaniec
(2014-10-13)

Zbliża się różaniec prowadzony przez animatorów (15 października) i przez ministrantów (16 października). To doskonała okazja, aby pomodlić się przez wstawiennictwo Maryi za naszą wspólnotę, szczególnie dla tych, którzy dotąd na różańcu pojawiali się rzadko. W rozwinięciu prezentujemy podział rozważań i poszczególnych dziesiątek.

Więcej
Liczenie wiernych w przyszłą niedzielę
(2014-10-12)

Każdego roku zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski prowadzone są badania praktyk religijnych tzw. dominicantes i communicantes. Odbędą się one w całej Polsce w najbliższą sobotę i niedzielę (18 i 19 października br.)

Więcej
Trzy podsumowania.
(2014-10-09)

Już ładnych parę dni trwa październik, miesiąc szczególnie poświęcony Maryi i różańcowi, więc najwyższa pora na parę podsumowań, a dokładnie trzy, tak jak mówi tytuł. Chodzi o podsumowanie służby wakacyjnej, całego roku formacyjnego 2013/2014 oraz miesiąca września.

Więcej
Harmonogram zbiórek
(2014-10-03)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zbiórek w najbliższym roku formacyjnym. Podany plan pomoże nam jeszcze efektywniej wykorzystać czas naszej sobotniej zbiórki.

Więcej
Ogłoszenia bieżące
(2014-09-30)

Ministrantów starszych i animatorów zapraszamy, 1 października, w ramach odprawy, na adorację Najświętszego Sakramentu w kościele. Będziemy spotykali się co miesiąc na modlitwie w kościele, aby ożywić naszą relację z Panem Jezusem.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4350949