Kronika
Włochy dzień 1 / edytowany
(2014-08-19)

Dźien pierwszy pobytu we włoszech - krótki opis

+Czego ministranci oczekują od wyjazdu i co chcą podczas niego zobaczyć w wersji poprawionej

Więcej
Informacje praktyczne
(2014-08-16)

18 sierpnia o godz. 9.00 przynosimy na salki artykuły żywnościowe do posegregowania przed wyjazdem. Gromadzimy się o godz. 18.00 na Mszy świętej rozpoczynającej naszą pielgrzymkę do Włoch. Po Mszy świętej pakujemy bagaże do autobusu i w okolicach godz. 19.00 wyjeżdżamy w około dwudziestogodzinną podróż. Jeśli się uda, to na bieżąco będziemy wrzucać zdjęcia i relacje z pielgrzymki…

Więcej
Zbiórka
(2014-08-14)

Przypominamy o zbiórce w najbliższą sobotę 16 sierpnia br. o godz. 9.00. Na spotkaniu zostaną podane nie tylko informacje przed wyjazdem do Włoch, ale i te związane z powakacyjną pielgrzymką ministrantów do katedry Chrystusa Króla w Katowicach oraz służbą we wrześniu.

Harmonogram grup
(2014-08-13)

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem obowiązków grup podczas wyjazdu do Włoch. Już teraz wraz z animatorami i ich pomocnikami można przygotować niektóre zadania. Zobacz kto jest patronem Twojej grupy i jakie zadania czekają na Ciebie!

Więcej
Obecności na Mszach w lipcu
(2014-08-10)

W rozwinięciu newsa przedstawiamy ilość obecności na Mszach w lipcu. Chciało by się rzec "szału ni ma", ale małe cyferki przy nazwiskach poszczególnych ministrantów jak zawsze w wakacje są spowodowane wyjazdami. Tych jednak, którzy są w parafii, zachęcamy do wzmożonej "pracy".

Więcej