Kronika
Informacje praktyczne
(2014-08-16)

18 sierpnia o godz. 9.00 przynosimy na salki artykuły żywnościowe do posegregowania przed wyjazdem. Gromadzimy się o godz. 18.00 na Mszy świętej rozpoczynającej naszą pielgrzymkę do Włoch. Po Mszy świętej pakujemy bagaże do autobusu i w okolicach godz. 19.00 wyjeżdżamy w około dwudziestogodzinną podróż. Jeśli się uda, to na bieżąco będziemy wrzucać zdjęcia i relacje z pielgrzymki…

Więcej
Zbiórka
(2014-08-14)

Przypominamy o zbiórce w najbliższą sobotę 16 sierpnia br. o godz. 9.00. Na spotkaniu zostaną podane nie tylko informacje przed wyjazdem do Włoch, ale i te związane z powakacyjną pielgrzymką ministrantów do katedry Chrystusa Króla w Katowicach oraz służbą we wrześniu.

Harmonogram grup
(2014-08-13)

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem obowiązków grup podczas wyjazdu do Włoch. Już teraz wraz z animatorami i ich pomocnikami można przygotować niektóre zadania. Zobacz kto jest patronem Twojej grupy i jakie zadania czekają na Ciebie!

Więcej
Obecności na Mszach w lipcu
(2014-08-10)

W rozwinięciu newsa przedstawiamy ilość obecności na Mszach w lipcu. Chciało by się rzec "szału ni ma", ale małe cyferki przy nazwiskach poszczególnych ministrantów jak zawsze w wakacje są spowodowane wyjazdami. Tych jednak, którzy są w parafii, zachęcamy do wzmożonej "pracy".

Więcej
Odprawa i sprzątanie
(2014-08-09)

Animatorów wraz z pomocnikami grup zapraszam na odprawę przed wyjazdem do Włoch w najbliższy wtorek po Mszy świętej wieczornej o godz. 19.00. Wszystkich chętnych ministrantów zapraszam w środę od godz. 9.00 do pomocy w sprzątaniu salek ministranckich i przygotowaniu ich do nowego roku formacyjnego.

Więcej