Kronika
Uroczystość Bożego Ciała
(2014-06-15)

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami na Boze Ciało. Szczegóły w rozwinięciu. Przypominamy, że tego dnia służymy dwa razy!!! Sprawdzamy swoją służbę :)

Więcej
Wspomnienia po ustanowieniu.
(2014-06-14)

Niby był to zwykły dzień jak pozostałe inne dni tygodnia, lecz w tym dniu miało się wydarzyć coś niezwykłego. Coś, co na zawsze pozostanie w naszej pamięci - ustanowienie nowych kandydatów na Animatorów i Animatorów Służby Liturgicznej Ołtarza naszej Archidiecezji.

Więcej
Nasi w Małym Gościu :)
(2014-06-11)

Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru „Małego Gościa Niedzielnego”, gdzie m.in. natrafimy na wywiad z grupą naszych dzielnych ministrantów z Bogucic :) Ciekawe wypowiedzi i świetne zdjęcia… To już kolejny raz, kiedy nasi chłopcy są opisani w wysokonakładowym czasopiśmie.

Więcej
Przygotowania do Festynu - Rodzice
(2014-06-09)

Festyn parafialny organizowany przez ministrantów i rodziców zbliża się wielkimi krokami, 19 czerwca tuż, tuż...! W rozwinięciu prezentujemy funkcje, które objęli Rodzice. Kolejnych chętnych pragnących zaangażować się w przygotowania do Biesiady zapraszamy do dołączenia się do podanych ekip.

Więcej
III Olimpiada Liturgiczna
(2014-06-08)

Zapraszamy na stronę „Gościa Niedzielnego”, gdzie przeczytamy o III Olimpiadzie Liturgicznej ministrantów http://katowice.gosc.pl/doc/2040848.Ministranci-znaja-liturgie Artykuł szczególnie dotyczy naszej wspólnoty, ponieważ autorem tekstu jest nasz ministrant Patryk Paszko. Zachęcamy do „lajkowania” artykułu oraz wystawienia oceny „super” pod tekstem.

Więcej