Kronika
Uroczystość Bożego Ciała
(2014-06-15)

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami na Boze Ciało. Szczegóły w rozwinięciu. Przypominamy, że tego dnia służymy dwa razy!!! Sprawdzamy swoją służbę :)

Więcej
Wspomnienia po ustanowieniu.
(2014-06-14)

Niby był to zwykły dzień jak pozostałe inne dni tygodnia, lecz w tym dniu miało się wydarzyć coś niezwykłego. Coś, co na zawsze pozostanie w naszej pamięci - ustanowienie nowych kandydatów na Animatorów i Animatorów Służby Liturgicznej Ołtarza naszej Archidiecezji.

Więcej
Nasi w Małym Gościu :)
(2014-06-11)

Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru „Małego Gościa Niedzielnego”, gdzie m.in. natrafimy na wywiad z grupą naszych dzielnych ministrantów z Bogucic :) Ciekawe wypowiedzi i świetne zdjęcia… To już kolejny raz, kiedy nasi chłopcy są opisani w wysokonakładowym czasopiśmie.

Więcej
Przygotowania do Festynu - Rodzice
(2014-06-09)

Festyn parafialny organizowany przez ministrantów i rodziców zbliża się wielkimi krokami, 19 czerwca tuż, tuż...! W rozwinięciu prezentujemy funkcje, które objęli Rodzice. Kolejnych chętnych pragnących zaangażować się w przygotowania do Biesiady zapraszamy do dołączenia się do podanych ekip.

Więcej
III Olimpiada Liturgiczna
(2014-06-08)

Zapraszamy na stronę „Gościa Niedzielnego”, gdzie przeczytamy o III Olimpiadzie Liturgicznej ministrantów http://katowice.gosc.pl/doc/2040848.Ministranci-znaja-liturgie Artykuł szczególnie dotyczy naszej wspólnoty, ponieważ autorem tekstu jest nasz ministrant Patryk Paszko. Zachęcamy do „lajkowania” artykułu oraz wystawienia oceny „super” pod tekstem.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3355408