Kronika
Recepta na śmiech
(2014-05-12)

Zapraszamy wszystkich starszych ministrantów, lektorów i animatorów na spektakl Kabaretu Ententa pt. „Recepta na śmiech”, w którym gra m.in. Patryk Paszko. Spektakl odbędzie się 23.05.14r. o godz. 19.30  (po nabożeństwie majowym) w sali parafialnej. Znajdźcie nas na facebooku TU i sięgnijcie po więcej info w rozwinięciu!

Więcej
Cristiada w "Gościu"
(2014-05-11)

W dzisiejszym "Gościu Niedzielnym" znajdziemy film "Cristiada" reżyserii Deana Wrighta, opowieść o Meksykańskich świętych lat 20 zeszłego wieku. Cena wraz z płytą DVD wynosi 7 zł. Zachęcamy do zakupu, film jest bowiem cenną pozycją do kolekcji. Naprawdę warto!!!

Więcej
Ostatnie miejsca na wakacyjne rekolekcje
(2014-05-10)

Drodzy Ministranci! Już tylko ostatnie miejsca zostały na wakacyjne rekolekcje służby liturgicznej! Cieszymy się, że w ostatnich dwóch latach, liczba wyjeżdżających wzrasta!

Więcej
Posługa na pielgrzymce w Piekarach
(2014-05-05)

Ministranci udający się do Piekar Śląskich na pieszą pielgrzymkę, która już 25 maja br., mają możliwość włączenia się w służbę liturgiczną na piekarskim wzgórzu. Chętni ministranci mogą pomóc w czynnościach liturgicznych w czasie pielgrzymki. Szczególnie chodzi o pomoc księżom, diakonom i akolitom rozdzielającym Komunię Świętą na kalwaryjskim wzgórzu.

Więcej
Punktacja za kwiecień
(2014-05-04)

Niedawno zakończył się kwiecień, czyli warto podsumować poprzedni miesiąc w ministranckiej punktacji. Po raz kolejny, co dla nikogo nie będzie zdziwieniem, „Ministrantem Miesiąca” został Krzysiu Gawlik. W tym roku formacyjnym, tylko raz dał Oskarowi Mullerowi „wyrwać” ten zaszczytny tytuł, a Oskar stale depcze mu po piętach.

Więcej