Kronika
Droga Krzyżowa ulicami Bogucic
(2014-04-03)

W piątek 4 kwietnia br. po wieczornej Mszy Św. wyruszymy ulicami naszej parafii na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W tym roku przejdziemy ulicami: ks. Markiefki, Ryszarda i Wróblewskiego.

Więcej
Asysta na I czwartek miesiąca
(2014-04-01)

W środę wybieramy się do kina, a w czwartek zapraszamy wszystkich na modlitwę w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych. Po Mszy świętej spotkanie z ministrantami i rodzicami. W rozwinięciu przedstawiamy plan asysty na I czwartek.

Więcej
Poświęcenie Drogi Krzyżowej w kaplicy na cmentarzu
(2014-03-28)

Przypominamy ministrantom, że wszyscy są zaproszeni na Mszę świętą z ks. Arcybiskupem Damianem Zimoniem w najbliższy poniedziałek 31 marca o godz. 17.00.

Więcej
Zaproszenie na film
(2014-03-26)

W najbliższą środę 2 kwietnia o godz. 19.00 – w ramach rekolekcji ministranckich - wybieramy się na film pt.: „Syn Boży”. Mogą z nami iść nasi rodzice, rodzeństwo, przyjaciele, koledzy i koleżanki. Film będzie wyświetlany w kinie Cinema City Silesia.

Więcej
Wielkopostne rekolekcje dla ministrantw
(2014-03-23)

Zapraszam Służbę Liturgiczną parafii na Ministranckie Rekolekcje Wielkopostne. Niech będzie to czas duchowej odnowy, a zarazem kolejny dobry uczynek dany Bogu. Każdy z ministrantów znajdzie coś dla siebie.

Więcej