Kronika
Spotkanie Rodziców
(2014-05-12)

Zapraszam Rodziców w najbliższą środę, 14 maja,  po nabożeństwie majowym na robocze spotkanie związane z festynem parafialnym. Z inicjatywy rodziców zrodziły się pewne pomysły, które trzeba przedyskutować. Musimy też wspólnie ustalić szczegóły związane z Biesiadą Parafialną.

Więcej
Recepta na śmiech
(2014-05-12)

Zapraszamy wszystkich starszych ministrantów, lektorów i animatorów na spektakl Kabaretu Ententa pt. „Recepta na śmiech”, w którym gra m.in. Patryk Paszko. Spektakl odbędzie się 23.05.14r. o godz. 19.30  (po nabożeństwie majowym) w sali parafialnej. Znajdźcie nas na facebooku TU i sięgnijcie po więcej info w rozwinięciu!

Więcej
Cristiada w "Gościu"
(2014-05-11)

W dzisiejszym "Gościu Niedzielnym" znajdziemy film "Cristiada" reżyserii Deana Wrighta, opowieść o Meksykańskich świętych lat 20 zeszłego wieku. Cena wraz z płytą DVD wynosi 7 zł. Zachęcamy do zakupu, film jest bowiem cenną pozycją do kolekcji. Naprawdę warto!!!

Więcej
Ostatnie miejsca na wakacyjne rekolekcje
(2014-05-10)

Drodzy Ministranci! Już tylko ostatnie miejsca zostały na wakacyjne rekolekcje służby liturgicznej! Cieszymy się, że w ostatnich dwóch latach, liczba wyjeżdżających wzrasta!

Więcej
Posługa na pielgrzymce w Piekarach
(2014-05-05)

Ministranci udający się do Piekar Śląskich na pieszą pielgrzymkę, która już 25 maja br., mają możliwość włączenia się w służbę liturgiczną na piekarskim wzgórzu. Chętni ministranci mogą pomóc w czynnościach liturgicznych w czasie pielgrzymki. Szczególnie chodzi o pomoc księżom, diakonom i akolitom rozdzielającym Komunię Świętą na kalwaryjskim wzgórzu.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3355504