Kronika
Dekanalny Dzień Wspólnoty Służby Liturgicznej
(2020-10-02)

W związku z odwołaniem powakacyjnej pielgrzymki ministrantów do Archikatedry Chrystusa Króla w Katowicach w każdym dekanacie organizowany jest Dzień Wspólnoty dla ministrantów. W naszym dekanacie takie spotkanie odbędzie się w sobotę 3 października o godz. 15:30 na Dąbrowce Małej w kościele św. Antoniego z Padwy. Chętnych prosimy o zapisanie się na listę...

Więcej
I czwartek i spotkanie z rodzicami
(2020-09-28)

Już niedługo rozpocznie się październik, miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej, dlatego zapraszamy wszystkich ministrantów i ich rodziny w czwartek, 1 października, na nabożeństwo różańcowe o godz. 17:15 oraz na Mszę Św. o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne na godz. 18:00. Po Mszy zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie do sali parafialnej.

Więcej
Nowy plan służby
(2020-09-13)

W minioną sobotę stworzyliśmy nowy grafik służby, według którego będziemy chodzić na Msze Św. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się ze zaktualizowanymi informacjami w zakładkach: Grupy, Służba niedzielna i Służba w tygodniu na naszej stronie. Ministrantów, którzy jeszcze nie mają swoich obowiązkowych mszy prosimy o kontakt z ks. opiekunem.

Więcej
I czwartek miesiąca
(2020-09-02)

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a także nowy rok formacyjny, dlatego zapraszamy wszystkich ministrantów na Mszę św. o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, w najbliższy czwartek (tj. 3.09.) o godz. 18:00.

Więcej
ks. Adam
(2020-08-28)

Synki i drodzy Rodzice

 

Serdecznie pragnę podziękować wszystkim razem i zarazem z osobna. Za okazaną pomoc i wspólne wędrowanie w stronę Chrystusa jako Wspólnota ministrancka. Dziękuję za wyjazdy i wspólnie spędzony czas. Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc i zrozumienie. 

Proszę też, abyście pomogli nowemu opiekunowi ministrantów i jemu też towarzyszyli i całej wspólnocie parafialnej przy ołtarzu Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. 

 

Pamiętam o Was w modlitwie

 ks. Adam