Kronika
Marcowy numer Małego Gościa
(2014-02-28)

W najnowszym marcowym numerze „Małego Gościa Niedzielnego” znajdziemy wiele artykułów pomagających przeżyć Wielki Post. Lekturę możemy rozpocząć od sądy przeprowadzonej wśród znanych osób, które wypowiadają się na temat stacji Drogi Krzyżowej, które przemawiają do nich najmocniej.

Więcej
Post w intencji pokoju na Ukrainie
(2014-02-27)

Papież Franciszek oraz Episkopat Polski zachęcają nas, aby w najbliższy piątek 28 lutego podjąć post w intencji pokoju na Ukrainie. Przypominamy sobie scenę z Ewangelii, w której apostołowie próbowali wyrzucić złego ducha, a nie potrafili tego uczynić. Wtedy Jezus im powiedział, że ten rodzaj złych duchów można wypędzić tylko postem i modlitwą.

Więcej
Harmonogram wydarzeń DMAK
(2014-02-25)

W Duszpasterstwie Ministrantów naszej Archidiecezji ciągle coś się dzieje. Dlatego przedstawiamy Wam zebrane najważniejsze wydarzenia z życia ministrantów, ułożone według dat. Zestawienie to, może ułatwić poruszanie się w gąszczu wydarzeń i spraw do załatwienia w parafiach, dekanatach i diecezji.

Więcej
Ministrancka siłownia
(2014-02-23)

Z wielką radością ogłaszamy wszystkim ministrantom, że w najbliższym czasie będzie można korzystać z siłowni umiejscowionej na naszych salkach. Do wyboru mamy m.in. następujące urządzenia: ławeczki do robienia brzuszków, profesjonalny atlas, steppery, hantle, sprężyny rozciągające. W najbliższym czasie wzbogacimy naszą siłownię o kolejne sprzęty i urządzenia. Już niedługo ministranci będą prężyć i pokazywać swoje bicepsy i tricepsy oraz wyrzeźbioną sylwetkę :)

Więcej
Asysta na I czwartek miesiąca
(2014-02-22)

W rozwinięciu prezentujemy plan asysty na I czwartek miesiąca 6 marca 2014 r. Wszystkich zapraszamy do udziału we Mszy świętej o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Tego dnia nie będzie spotkania z rodzicami.

Więcej