Kronika
Dekanalny Dzień wspólnoty
(2014-03-11)

Już w najbliższą sobotę 15 marca br. w naszej parafii odbędzie się Dekanalny Dzień Wspólnoty Ministrantów. Część najmłodszych ministrantów pojedzie do Piekar na rozgrywki, a wszyscy pozostali - w ramach zbiórki - gromadzą się na Dniu Wspólnoty..

Więcej
Rozgrywki diecezjalne - szkoła podstawowa
(2014-03-10)

Już w najbliższą sobotę najmłodsi przedstawiciele naszej  wspólnoty ministranckiej i zarazem reprezentanci dekanatu wyjeżdżają do Piekar Śląskich na rozgrywki archidiecezjalne. Spotkanie przed wyjazdem o godz. 8.30 przy probostwie. Drużyna zabiera ze sobą legitymacje, zgodę rodziców, obuwie zmienne do gry oraz mistrzowską formę :)

Więcej
III Olimpiada Liturgiczna w parafii
(2014-03-09)

W minioną sobotę mieliśmy okazję brać udział w III Olimpiadzie Liturgicznej na szczeblu parafialnym. Wielu naszych ministrantów wykazało się niezwykłą znajomością Ogólnego Wprowadzenia do Mszału Rzymskiego. Najlepsi z nich będą reprezentowali naszą parafię na Dekanalnym Dniu Wspólnoty 15 marca br.

Więcej
Punktacja za luty
(2014-03-08)

Rozpoczął się nowy miesiąc, a wraz z nim Wielki Post. Najwyższa więc pora na podsumowanie poprzedniego miesiąca - lutego w punktacji ministranckiej.

Więcej
Środa Popielcowa
(2014-03-02)

W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, którą wraz z całym Kościołem rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje post ilościowy i jakościowy (nie jemy mięsa oraz ograniczamy się do dwóch posiłków sytych lub trzech lekkich). W trakcie każdej Mszy odbędzie się obrzęd posypania głów popiołem. W tym dniu każdy z nas ma służbę obowiązkową.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3355427