Kronika
Punktacja za luty
(2014-03-08)

Rozpoczął się nowy miesiąc, a wraz z nim Wielki Post. Najwyższa więc pora na podsumowanie poprzedniego miesiąca - lutego w punktacji ministranckiej.

Więcej
Środa Popielcowa
(2014-03-02)

W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, którą wraz z całym Kościołem rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje post ilościowy i jakościowy (nie jemy mięsa oraz ograniczamy się do dwóch posiłków sytych lub trzech lekkich). W trakcie każdej Mszy odbędzie się obrzęd posypania głów popiołem. W tym dniu każdy z nas ma służbę obowiązkową.

Więcej
Marcowy numer Małego Gościa
(2014-02-28)

W najnowszym marcowym numerze „Małego Gościa Niedzielnego” znajdziemy wiele artykułów pomagających przeżyć Wielki Post. Lekturę możemy rozpocząć od sądy przeprowadzonej wśród znanych osób, które wypowiadają się na temat stacji Drogi Krzyżowej, które przemawiają do nich najmocniej.

Więcej
Post w intencji pokoju na Ukrainie
(2014-02-27)

Papież Franciszek oraz Episkopat Polski zachęcają nas, aby w najbliższy piątek 28 lutego podjąć post w intencji pokoju na Ukrainie. Przypominamy sobie scenę z Ewangelii, w której apostołowie próbowali wyrzucić złego ducha, a nie potrafili tego uczynić. Wtedy Jezus im powiedział, że ten rodzaj złych duchów można wypędzić tylko postem i modlitwą.

Więcej
Harmonogram wydarzeń DMAK
(2014-02-25)

W Duszpasterstwie Ministrantów naszej Archidiecezji ciągle coś się dzieje. Dlatego przedstawiamy Wam zebrane najważniejsze wydarzenia z życia ministrantów, ułożone według dat. Zestawienie to, może ułatwić poruszanie się w gąszczu wydarzeń i spraw do załatwienia w parafiach, dekanatach i diecezji.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Tymoteusz Gwóźdź

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 7
Ilość odwiedzin: 4263855