Kronika
Korekty...
(2014-02-19)

Zapraszam do zapoznania się z korektami dokonanymi w „służbie w tygodniu”. Zostali zmienieni niektórzy grupowi, którzy nie wywiązywali się ze swoich funkcji, a w ich miejsce powołano nowych.

Więcej
Bal przebierańców
(2014-02-15)

W sobotę 22 lutego po zbiórce ok. godz. 10.00 zapraszamy ministrantów na karnawałowy - bal przebierańców! Chcemy - podobnie jak w ubiegłym roku - bawić się razem z Dziećmi Maryi. Nie będzie to zwykła impreza, ponieważ każdy musi się przebrać - jak sama nazwa balu wskazuje, a przebranie staje się biletem wstępu :)

Więcej
Pielgrzymka na kanonizację Jana Pawła II
(2014-02-10)

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi wyjazdu z parafii na kanonizację papieża Jana Pawła II podajemy wstępny program pielgrzymki. Zapisy i szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej. Prosimy o przekazanie zainteresowanym, bo czas nagli...

Więcej
Pomoc przy przenoszeniu stacji Drogi Krzyżowej
(2014-02-08)

Zgodnie z zapowiedziami na spotkaniu w I czwartek miesiąca, ojcowie lub lektorzy i starsi ministranci, którzy dysponują wolnym czasem są zaproszeni do pomocy przy wykuwaniu wnęk w kaplicy pogrzebowej w poniedziałek o godz. 13.00 (kaplica na cmentarzu).

Więcej
Podsumowania w punktacji.
(2014-02-03)

Rozpoczął się już miesiąc luty, najkrótszy miesiąc, dlatego warto podsumować styczeń oraz kolędy. Zanim dowiemy się kto został „Ministrantem Miesiąca” chciałbym najpierw ogłosić kto najwięcej razy służył Panu Bogu podczas ferii.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 7
Ilość odwiedzin: 3355499