Kronika
Ważne informacje
(2013-12-20)

Już jest dostępny plan asysty podczas Pasterki. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami. Chętnych do asysty podczas Mszy świętej z ks. Arcybiskupem w uroczystość odpustową, w II święto, czyli w Uroczystość św. Szczepana prosimy o kontakt z Radkiem. Zerknijmy również na zmieniony plan służby w II święto.

Więcej
Przygotowania do wyjazdu do Włoch
(2013-12-19)

Zapraszamy do zapoznania się z uzupełnionym harmonogramem zbiórek. W grafiku zostały zaznaczone dni, w których będziemy przygotowywać się do wakacyjnego wyjazdu do Włoch.

 

Więcej
"uBoga droga" - RORATY 2013
(2013-12-16)

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin witryny Małego Gościa Niedzielnego, gdzie znajdziemy zdjęcia naszych dzieci uczęszczających na tegoroczne Roraty http://malygosc.pl/gal/spis/1810820.Katowice-Bogucice Warto kliknąć pod artykułem, że jest super (są tam oceny, które możemy wystawiać) oraz polubić go na facebooku...

Więcej
Nowe fotomontaże!
(2013-12-11)

Na naszej ministranckiej stronie umieściliśmy nowe fotomontaże, które mieliśmy okazję zobaczyć na uroczystości ku czci św. Tarsycjusza. Jak zawsze wprawiły nas w dobry humor, a jeszcze opatrzone ciekawym komentarzem pomagają zdobyć dystans do samych siebie.

Więcej
Konkurs z Dziejów Apostolskich
(2013-12-09)

Już w najbliższą sobotę konkurs z Dziejów Apostolskich! Zgodnie z zapowiedziami na zbiórkach i gazetkach ministranckich w zakrystii, spróbujemy wyłonić najlepszych znawców Nowego Testamentu. Podczas zbiórki, w poszczególnych kategoriach wiekowych, będziemy mieli okazję pisemnie wykazać się swoją wiedzą.

Więcej