Kronika
Konkurs z Dziejów Apostolskich rozstrzygnięty
(2014-01-06)

Konkurs z Dziejów Apostolskich za nami. Wielu ministrantów wykazało się dużą znajomością Łukaszowej Księgi. Sam fakt jej przeczytania lub nawet zajrzenia do niej, jest już swego rodzaju zwycięstwem. Nie wiemy kiedy Boże Słowo zacznie w nas działać.

Więcej
Grudniowa punktacja
(2014-01-05)

Nadszedł Nowy Rok 2014 i udało się podsumować rok poprzedni, a przede wszystkim ostatni miesiąc w ministranckiej punktacji. Grudzień, to adwentowy miesiąc, który przede wszystkim kojarzy nam się z roratami. Wielu z nas było o poranku na roratach, niektórzy nawet na wszystkich.

Więcej
Kolędowanie i nowe legitymacje
(2014-01-02)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców serdecznie zapraszamy na spotkanie kolędowe w poniedziałek 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Nasze spotkanie, zgodnie z sugestią ks. Proboszcza rozpoczniemy wspólnym kolędowaniem o godz. 16.00 w sali parafialnej wraz z innymi wspólnotami i bractwami.

Więcej
Noworoczne życzenia
(2014-01-01)

Droga Służbo Liturgiczna! W Nowym 2014 Roku niech Matka Najświętsza ma Was w swojej opiece! Służcie z gorliwością i radością Jezusowi przez wszystkie dni roku, a On niech Wasze serca napełnia swoim weselem. Czas ofiarowany Bogu nigdy nie będzie czasem straconym. Czas spędzony na klęczkach przyniesie Wam wiele wewnętrznej pokory i cichości. Czas ofiarowany Jezusowi może stać się momentem odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań.

Więcej
Msza w I czwartek miesiąca
(2014-01-01)

Serdecznie zapraszam służbę liturgiczną na Mszę świętą o powołania kapłańskie zakonne i misyjne. Spotykamy się jak zawsze w I czwartek miesiąca o godz. 18.00 na wspólnej Eucharystii, tym bardziej, że wielu ministrantów będzie tego dnia na kolędzie.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 11
Ilość odwiedzin: 4254509