Kronika
Podziękowania
(2013-11-17)

Bóg zapłać Wszystkim zaangażowanym Osobom w przygotowania do Uroczystości ku czci świętego Tarsycjusza! Najpierw Rodzicom za nieustanną pomoc związaną z służbą przy ołtarzu. Bóg zapłać za pyszne wypieki i Waszą obecność, a nade wszystko za przyjęte Komunie święte za synów! Bóg zapłać animatorom i lektorom, którzy stworzyli przepiękne przedstawienie angażując w nie wszystkie swoje siły. Z lekkością i świeżością przedstawili to z czym każdy z nas zmaga się w codzienności, czyli pokusy.

Więcej
Bieżące informacje...
(2013-11-14)

Drodzy ministranci wielkie świętowanie już 16 listopada! Warto przypomnieć kilka kwestii organizacyjnych. Spotykamy się na zbiórce o godz. 9.00! Podczas zbiórki weźmiemy udział w próbie asysty, a po zbiórce okazja do spowiedzi dla ministrantów i kandydatów. Kandydaci mają swoją próbę o godz. 10.00. Mając czystą duszę nie zapomnijmy o czystym i odświętnym ubraniu wieczorem.

Więcej
Świąteczne komże
(2013-11-13)

Żwawo idą przygotowania do patronalnego święta! Animatorzy biorą udział w próbach przed przedstawieniem, ministranci przygotowują asystę, kandydaci stresują się przed przyjęciem... Czynione są także ostateczne porządki na Sali parafialnej, ale także i w zakrystii, aby uroczystość stała się prawdziwym świętowaniem. W rozwinięciu newsa zapraszam by zapoznać się z numerami świątecznych komży, które zostały przypisane ministrantom. Będziemy służyć w nich podczas najbliższego święta i innych ważanych uroczystości.

Więcej
Funkcje na uroczystości patronalnej
(2013-11-11)

Uroczystość ku czci św. Tarsycjusza zbliża się wielkimi krokami. Czas zapoznać się z funkcjami wypełnianymi podczas Eucharystii oraz spotkania z Rodzicami na sali parafialnej. Próba asysty w sobotę na zbiórce o godz. 9.00.

Więcej
Zaproszenia na Tarsycjusza
(2013-11-07)

W zakrystii znajdują się zaproszenia dla rodziców na uroczystość patronalną ku czci św. Tarsycjusza na sobotę 16 listopada br. Już teraz rezerwujmy sobie czas na tą ważną uroczystość. Jak co roku podczas Eucharystii będziemy przyjmować nowych kandydatów do służby ministrantów, a także nowych lektorów. Ministranci będą mieli okazję odnowić swoje przyrzeczenia oraz w Eucharystii dziękować Bogu za kolejny rok posługi.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 3355396