Kronika
Czwartkowy różaniec i niedzielne radości
(2013-10-15)

O tym co ministranci powinni mieć w planach na czwartek i niedzielę w rozwinięciu :)

Więcej
Różaniec i mecz... :)
(2013-10-14)

Już w najbliższy czwartek 17 października będziemy prowadzili różaniec jako wspólnota ministrancka. Rozważania, które będą czytali animatorzy do tajemnic światła opracował Patryk Paszko. Poszczególne „dziesiątki” będziemy mieli okazję prowadzić wszyscy. Dlatego warto przyjść szybciej, aby dokonać odpowiednich podziałów funkcji i zadań.

Więcej
Najbliższa zbiórka
(2013-10-09)

Już w najbliższą sobotę 12 października na zbiórce dowiemy się m.in. o tym dlaczego papież Franciszek chce zawierzyć świat 13 października Matce Bożej oraz o tym co działo się 96 lat temu w Fatimie. Spotkanie przygotują Patryk Paszko wraz z Mateuszem Wyszogrodzkim. Dodatkowo z tym tematem warto zaznajomić się czytając październikowy „Mały Gość Niedzielny”.

Więcej
I czwartek i spotkanie z rodzicami
(2013-09-30)

Serdecznie zapraszamy w najbliższy I czwartek na różaniec i Eucharystię w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Funkcje na Msze świętą ustala Janusz Sternal. Po Mszy świętej spotkanie organizacyjne rodziców i ministrantów w Sali parafialnej.

Więcej
Plan prowadzenia różańca.
(2013-09-27)

Jesteśmy parafią maryjną, a to zobowiązuje. Dlatego szczególnie w październiku naszą modlitwą różańcową chcemy ogarniać cały Kościół, świat, Ojczyznę, parafię i rodziny w niej mieszkające, a także wszystkie sprawy osobiste. W naszych intencjach chcemy również modlić się o pokój, wiarę i miłość wśród ludzi. Po raz kolejny zapraszamy do szczególnego włączenia się w październikową modlitwę i poprowadzenie jej przez grupy działające na terenie parafii, jak również uczniów naszych szkół. Pragniemy by byli przedstawicielami nas wszystkich.

Więcej