Kronika
Dekanalne rozgrywki wygrane!!!
(2013-10-27)

W sobotę 27.10.13 nasi ministranci w udział w dekanalnym turnieju piłki nożnej. Każda drużyna walczyła zaciekle aż do ostatniego gwizdka! Podstawówka i gimnazjum zdobyły pierwsze miejsce, przechodząc tym samym do rozgrywek archidiecezjalnych, a starsi wywalczyli zaszczytne drugie miejsce.

Więcej
Podziękowania ks. Czarka
(2013-10-24)

Serdecznie dziękuję za pamięć i modlitwę z okazji kolejnych urodzin... Boże błogosławieństwo w posłudze kapłańskiej jest bardzo potrzebne!   Dziękuję Księdzu Proboszczowi i pozostałym Księżom posługującym w parafii. Bóg zapłać grupom parafialnym, a zwłaszcza Wam Drodzy Ministranci, Lektorzy i Animatorzy wraz z Rodzicami!

Więcej
Rozgrywki dekanalne
(2013-10-23)

Drodzy Ministranci! Jesteśmy zaproszeni do udziału w Turnieju Piłki Halowej o najlepszą drużynę w dekanacie. Mecze będą rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Szkoła Ponadgimnazjalna. Dekanalne Rozgrywki już w sobotę 26 października 2013 r. Zbiórka przy probostwie o godz. 8.00. Za turniej odpowiada Patryk Kowalski.

Więcej
Funkcje na I czwartek miesiąca
(2013-10-22)

W zakrystii można zapisywać się na kartce z funkcjami na pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszam do wpisywania się do poszczególnych posług. Kartka będzie w zakrystii do przyszłej niedzieli (chyba, że wcześniej zostanie już zapełniona).

Więcej
Liczenie wiernych - harmonogram
(2013-10-18)

Zapraszam do zapoznania się z rozpiską dotyczą liczenia wiernych podczas jutrzejeszej Eucharystii. Przypominamy także o osobnym liczeniu mężczyzn i kobiet przy komunii świętej.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3355471